,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Опозиціонери з Харківської міської ради мусять ініціювати недовіру Уряду Азарова-Тігіпка
  • 24 ноября 2010 |
  • 14:11 |
  • Vova |
  • Просмотров: 32761
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
Під час першої сесії Харківської міської ради VI скликання, що відбудеться 24 листопада 2010 року, депутати від так званих опозиційних сил мають ініціювати розгляд рішення про недовіру Кабінету Міністрів України на чолі з Миколою Азаровим та Сергієм Тігіпком. Тільки таким чином представники ВО "Батьківщина" та "Фронту змін" засвідчать дієвий намір стати на захист малих і середніх підприємців Харкова. Про це йдеться в заяві Харківської обласної організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" до керівників опозиційних фракцій Харківської міської ради.

У свободівському зверненні до націонал-демократів, що мають представництво в ХМР, вимагається винести на розгляд ради проєкт заяви про недовіру чинному Кабміну у зв‘язку із "проштовхуванням" Податкового кодексу, що де-факто нищить мале і середнє підприємництво в Україні. Вважаємо, що ця заява має прозвучати першою на першій сесії міськради нового скликання, оскільки згідно із чинним регламентом звернення депутатів розглядатимуться у першу чергу.

У проєкті заяви Харківської міської ради Президента Віктора Януковича, який "Свобода" закликає винести на розгляд, ідеться: "Низка антисоціальних рішень, які протягом останніх місяців ухвалив Уряд Азарова-Тігіпка за підтримки "тушкованої" більшості у Верховній Раді, викликають закономірне невдоволення широких верств населення, національних та суспільних груп. Безперервний фіскальний тиск на громадян при безупинному піднятті цін на продукти харчування, газ, електроенергію, неконтрольовані підвищення комунальних тарифів разом з прийняттям Верховною Радою 18 листопада Податкового Кодексу ставить за межу бідності мільйони громадян України. До прийняття цього Кодексу дрібні та середні підприємці призвичаїлися заробляти трудову копійчину навіть за умов існуючого податкового тягаря. Ухвалення Податкового кодексу Азарова-Тігіпка відкине їх на саме соціальне дно, змушуючи поповнити кількамільйонну армію безробітних.

У гонитві за невідкладною потребою наповнення бюджету теперішній Уряд жодним чином не враховує реалії життя простого українця, орієнтуючись лише на захист інтересів олігархічного капіталу. В Україні зараз є невідкладна потреба справедливого диференційованого підходу до підприємницького середовища з урахуванням всього багажу відповідальності держави перед громадянами, а громадянина перед державою. Податковий Кодекс у тій редакції, яку 18 листопада було ухвалено Верховною Радою, жодним чином не допускає ефективного розвитку середнього класу в Україні та веде до повного зубожіння Української нації.

Звертаємося до Вас від імені територіальної громади харківців з вимогою ветувати Податковий Кодекс, який було прийнято Верховною Радою 18 листопада поточного року та підійти до проблем підприємців та інших представників середнього класу з повною відповідальністю, яка вимагається від Гаранта Конституції та Глави держави. Також вимагаємо відправити у відставку Кабінет Міністрів України на чолі з Миколою Азаровим та Сергієм Тігіпком у повному складі як такий, що свідомо чинить політику неприхованої соціальної українофобії.

Застерігаємо Вас, що подальші непродумані дії Уряду Азарова-Тігіпка, призведуть до незворотних суспільних процесів, що може потягнути за собою соціальні бунти та різноманітні форми громадської непокори.

Наслідками ігнорування владою інтересів громади стане затяжне протистояння, яке може вкинути країну у стан некерованості, в якому можуть проявитися реальні загрози громадянського конфлікту та втрати державності. Вся відповідальність за стан держави, в такому випадку, буде на чинному Президентові України".

Якщо ж так звані націонал-демократи з першого дня діяльності Харківської міської ради нового скликання проігнорують вимоги тисяч харківських підприємців, вони свідомо підведуть широкі соціальні верстви міста до потреби масової вуличної непокори чинній владі, – ідеться в заяві Харківської "Свободи".

Опозиціонери з Харківської міської ради мусять ініціювати недовіру Уряду Азарова-Тігіпка

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх