,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Свобода" вимагає від Михайла Добкіна негайно виплатити зарплатню лозівським освітянам
  • 24 ноября 2010 |
  • 14:11 |
  • Vova |
  • Просмотров: 30123
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
22 листопада 2010 року Харківська обласна організація ВО "Свобода" звернулася до очільника Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна з вимогою невідкладно погасити бюджетний борг перед працівниками освіти Лозівського району та покарати винних у штучних затримках зарплатні.

Як повідомляє активіст "Свободи" Сергій Мороз, що вчителює в селі Царедарівка Лозівського району, недоплата освітянам за жовтень склала понад 20%. Стосовно авансу за наступний місяць, що виплачують кожного 15 числа, місцеве управління освіти взагалі "не знає, коли ці гроші надійдуть, оскільки в місцевому бюджеті самі дірки". Така ситуація із зарплатнею вчителів є типовою для всіх шкіл району. Воднораз у сусідніх районах Харківської області такої проблеми немає.

Сергій Мороз стверджує, що затримки із зарплатнею в царині освіти дивним чином співпали з призначенням на посаду керівника місцевої райдержадміністрації реґіонала Богдана Ревви. Зокрема, єдиним періодом "без боргів" для вчителів Лозівщини стала цьогорічна місцева виборча кампанія. Проте цей час ознаменував для освітян інше лихо, коли їх масово з подачі РДА примушували долучатися до Партії реґіонів. Значну частку "незгодних" з перебуванням в лавах правлячої партії звільнили.

"Свобода" переконана, що реґіонівська сваволя в освітянські царині Лозівщини неможлива без "прикриття" місцевих біло-синіх божків згори. Це означає, що навіть попри запланованість виплат учителям в обласному бюджеті, відповідні кошти нахабно крадуться на рівні району чи районного центру. Це не дивує з огляду на фактичну всевладність "феодальних" намісників від Партії регіонів на рівні своєї вотчини.

Вочевидь, проблема лозівських освітян показна тим, що район в цілому дав непоганий для реґіоналів результат на місцевих виборах. Після цього чиновники відчули повну безкарність та неконтрольованість.

ВО "Свобода" заявляє, що за утиск законних прав учителів Лозівщини має слідувати кримінальна відповідальність, яка настає за фактом свідомої невиплати заробітної платні працівникам. Тяжкість цього злочину викликана також тим, що сільські та селищні освітяни на 100% працюють у бюджетній сфері. Воднораз самовідданість сільського учителя на тлі і без того несприятливих умов праці в освіті вимагає посилення його соціального захисту.

У своїй Програмі захисту українців "Свобода" наполягає на кардинальній перебудові української шкільної освіти, яка в чиновничих очах давно перетворилася на "зайвого" їдока бюджетних коштів, на якому важко робити ґешефт. Водночас в національно- та соціально-орієнтованій держави професія вчителя, як творця духового стрижня Нації, поряд з фахом лікаря має бути найбільш оплачуваною.

Наразі вимагаємо від Михайла Добкіна негайно вплинути на свого прямого підлеглого Богдана Ревву та змусити його в найкоротший термін погасити заборгованість перед лозівськими учителями. У випадку ігнорування цих вимог "Свобода" звертатиметься до органів прокуратури, аби ті порушили кримінальну справу за фактом затримки заробітної платні бюджетникам.

"Свобода" вимагає від Михайла Добкіна негайно виплатити зарплатню лозівським освітянам

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх