,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Харківські свободівці визначилися зі стратегію дій після місцевих виборів
  • 20 ноября 2010 |
  • 13:11 |
  • Vova |
  • Просмотров: 32415
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
16 листопада 2010 року у приміщенні Харківського обласного відділення Національної спілки письменників України відбулися відкриті конференції Харківського міського та обласного осередків ВО "Свобода". Свободівці підсумували здобутки партії на місцевій виборчій кампанії та визначили подальші дії щодо поширення ідей "Свободи" на Харківщині. Серед останніх – розбудова місцевих осередків навколо районів області, де вже є партійні структури, гуртування молоді, представників малого і середнього бізнесу, інших соціальних прошарків тощо.

Конференції ухвалили склад міського та обласного комітетів партії, а також розглянули кандидатури нових активістів, що зголосилися до лав "Свободи" у Харкові та районах області. Як підсумував очільник Харківського міського осередку ВО "Свобода" Олександр Ґава, результати партії в місцевій виборчій кампанії зламали стіну невпевненості значної частки суспільно-активних громадян: "Подолання першого психологічного бар‘єру в 1%, який Харківська "Свобода" здійснила всюди, де вона брала участь у виборах, виокремило нас як яскраву самостійну політичну силу реґіону. Динаміка нашої підтримки тут, на Сході дозволяє впевнено говорити про долання наступної висоти в 3% на найближчих Парламентських виборах. У будь-якому разі, довіра до націоналістів зростає щодня і зростатиме доти, допоки ми не сповнимо свою історичну місію побудови Української Соборної Самостійної Держави на всіх її етнічних теренах.

Після 31 жовтня не проходить і дня, щоб у нашій канцелярії не було нової заяви на вступ до партії. Українці побачили в нас ефективну політичну силу, що вміє досягати поставлених результатів. Це спонукає тих, хто вчора вагався, чи віддавати свій час та зусилля "Свободі", впевнено долучатися до нашої боротьби!".

Виступаючи на конференції, голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка подякував усім, хто допомагав партії добровільною та самовідданою роботою на виборчій кампанії та закликав свободівців за будь-що зберігати контакт із виборцем у період політичного "міжсезоння".

"Найгірше, що очікує від нас національно-орієнтований виборець – це перерва до наступних виборів. Власне, таку паузи взяли всі політичні проєкти, як тільки було оголошено результати виборчої кампанії. Навіть ті, хто отримав депутатські мандати, навряд народжуватимуть інформаційні приводи своєю "бурхливою" діяльністю. ВО "Свобода" – це ідеологічна політична сила, що має міцні партійні традиції. За 20 років нашої діяльності українець переконався: іде виборча кампанія чи ні, мають свободівці депутатів у місцевій раді чи ні – вони завжди обстоюватимуть інтереси громадянина доступними способами. Не маючи мандатів у місцевих радах, ми усе-рівно володіємо дієвими механізмами прямого народовладдя. Це засвідчили сьогоднішні акції проти Податкового кодексу Азарова-Тігіпка, що відбулися в Харкові та Ізюмі", – заявив Ігор Швайка. За його словами, "Свобода" тепер має ресурси, аби стати локомотивом мобілізації громадян для захисту своїх інтересів. Свободівець оголосив тактичне завдання для всіх осередків партії на Харківщині – виводити людей на кожну сесію тої чи іншої ради. Тільки так можна змусити антинародний за своєю суттю режим Партії реґіонів рахуватися з виборцем.

Ігор Швайка також наполіг на місії націоналістів очолювати діяльність структур, що будучи формально позаполітичними, ставлять перед владою політичні питання. Такими є професійні спілки, неформальні молодіжні об‘єднання, асоціації представників малого і середнього бізнесу тощо.

Харківські свободівці визначилися зі стратегію дій після місцевих виборів

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх