,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Вітренко: У Януковича вистачає нахабства обманювати Росію
  • 20 ноября 2010 |
  • 13:11 |
  • Vova |
  • Просмотров: 18928
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
Лідер ПСПУ Наталія Вітренко переконана, що Президент України Віктор Янукович проводить лінію на вступ України в НАТО.

Про це йдеться в заяві лідера прогресивних соціалістів.

"Скільки б Янукович не ховав свою Натовську сутність у риторику про позаблоковість України та дружбу з Росією, шила в мішку не втаїти", - заявила Вітренко.

Вона повідомила, що 18 листопада Президент видав Указ N1039/2010 Про забезпечення продовження конструктивного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору.

Крім того, Вітренко нагадала, що у квітні Янукович підписав Спільну заяву з президентом США Обамою про принципи співробітництва України та США на основі Хартії про стратегічне партнерство. Вона переконана, що таким чином Президент України "продовжив клятви втягнути Україну в НАТО, закладені в Угоді парламентської коаліції Партії регіонів, КПУ і Блоку Литвина (п.5.5)".

"Відмовившись від будь-яких інтеграційних процесів з Росією в рамках Митного Союзу, ЄЕП, ЄврАзЕС, Янукович продовжує маніакально тягнути Україну в НАТО. Він такий же зрадник нашого народу і слов'янської єдності, як і Ющенко", - заявила Вітренко.

Вона переконана, що указом від 18 листопада (Про забезпечення продовження конструктивного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору) Янукович дає всі гарантії щодо продовження курсу на вступ до Україну в НАТО.

Вітренко вважає, що цей указ спеціально виданий до саміту НАТО, який 19 листопада розпочав свою роботу в Лісабоні. Вона нагадала, що на саміт від Україною делегований міністр закордонних справ Грищенко, даним указом він отримав статус глави Комісії з питань партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору, створеної при Президентові України.

"Цей брехун," поборник позаблокового статусу ", роздягаючись перед натовцями, демонструє готовність координації дій у всіх сферах життя країни - у зовнішній політиці та економіці, у сфері оборони і військовій сфері, у сфері ресурсного (фінансового) забезпечення, у сфері безпеки та правовій сфері ", - заявляє Вітренко.

"Потім ще у Януковича і у його обслуги - КПУ, СПУ, Сильної України і Блоку Литвина ще вистачає нахабства дивитися людям в очі, брехати нашому народу, обманювати Росію, обманювати світове співтовариство! Але нехай вони не сподіваються на західних господарів і крадені капітали - відплата невідворотна! ", - сказано в заяві лідера ПСПУ.

Нагадаємо, 19 листопада в Лісабоні відкрився саміт НАТО. Президент Віктор Янукович відмовився від участі в ньому. Українську делегацію на саміті очолює глава вітчизняного МЗС Костянтин Грищенко.

Вітренко: У Януковича вистачає нахабства обманювати Росію

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх