,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Мешканці П‘ятихаток звертаються до "Свободи" по допомогу проти лісових рейдерів
  • 19 ноября 2010 |
  • 16:11 |
  • Vova |
  • Просмотров: 26502
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
Харківська обласна організація ВО "Свобода" висловлює рішучий протест проти побудови котеджного містечка для псевдоеліти замісць Березового гаю, що на північній околиці Харкова. Протягом останніх днів у пресі з‘являються повідомлення про продаж земельних ділянок у вказаній зоні. 18 листопада до обласного штабу ВО "Свобода" звернулися екологічні активісти, що закликають спільно обстоювати легені Харкова.

Березовий гай є відносно невеликим лісовим масивом, що відділяє харківські П‘ятихатки від транспортної розв‘язки Бєлгородського шосе та об‘їзної дороги. Примітно, що це вже другий конфлікт, що виник навколо зелених зон біля цього мікрорайону. Південніше житлових кварталів на ділянку Лісопарку посягає гольф-клуб, що перебуває у фактичній власності заступника голови Харківської облдержадміністрації Юрія Сапронова.

Водночас, на відміну від земель Лісопарку, Березовий гай розташований за офіційними межами Харкова та перебуває у підпорядкуванні Данилівського дослідного лісгоспу, що в Дергачівському районі області. Згідно з чинними нормами, землі лісового фонду не можуть продаватися чи купуватися. Водночас згадану ділянку всіма правдами й неправдами намагалися передати в комерційний ужиток, а 2 жовтня 2009 року Березовий гай "виділила" під комерційну забудову Черкасько-Лозівська сільська рада, що таким чином суттєво вийшла за межі власних повноважень.

Харківська "Свобода" звертається до прокурора області Геннадія Тюріна з вимогою негайно ініціювати розслідування розбазарювання заповідного лісового масиву. Водночас свободівці вимагатимуть від 1 сесії Харківської обласної ради VI скликання (що відбудеться 25 листопада) накласти жорсткий мораторій на будь-яке будівництво на згаданій ділянці.

Очільник Харківського обласного осередку ВО "Свобода" так коментує події навколо Березового гаю в П‘ятихатках: "Першим пробним камінцем було виділення лісової ділянки сапронівському "Superior Golf Club". Громада рішуче стала на заваді лісовим рейдерам, і земля в Лісопарку наразі перебуває у підвішеному стані. Другим актом в цій п‘єсі екоциду стала сумнозвісна дорога через Парк Горького. Геннадій Кернес начхав на волю городян найбрутальнішим чином. Пілся цього він та Партія реґіонів сфальшували вибір харківців на свою користь. В умовах, коли реґіонали топчуть Конституцію, призначаючи Парламентські вибори на 2012 рік, вони мають тривалу паузу для будь-якої сваволі, зокрема – земельної.

Ми усвідомлюємо відповідальність перед громадянами, які звертаються до нас щодо захисту спільного довкілля. Розуміємо, що ворог сьогодні куди нахабніший, бо ще вчора він був змушений озиратися на думку "електорату". Водночас я переконаний, що саме цей період дасть справедливу оцінку всім "зеленим" партіям та громадським організаціям, які наче гриби після дощу "проросли" в Харкові на цих місцевих виборах. Період мирного екологічного спротиву а-ля хіпі минув. Ми вклинюємося в жорстоку безкомпромісну боротьбу за права харківців на здорове довкілля. І "Свобода" готова спільно протидіяти злочинному земельному ґешефту з усіма, хто налаштований досягати результатів у цій боротьбі, а не самонасолоджуватися процесом".

Мешканці П‘ятихаток звертаються до "Свободи" по допомогу проти лісових рейдерів

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх