,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Избили человека, который судится с Гепой за Гольф Клуб
У суботу, 18 вересня 2010 року, близько 21.00 на активіста Харківської обласної організації ВО «Свобода» Сергія Яценка було вчинено злочинний напад. Про це стало відомо лише ввечері 20 вересня, оскільки внаслідок отриманих травм «свободівець» дві доби перебував у лікарні у вкрай важкому стані. Харківська «Свобода» вимагає від начальника УМВС України в Харківській області Михайла Мартинова взяти під особистий контроль розслідування факту побиття активіста партії.

Мешканець П‘ятихаток Сергій Яценко наразі є позивачем у судовій справі проти будівництва в Лісопарку нового гольфового поля, на яке замахнувся «Superior Golf Club» під керівництвом заступника голови ХОДА Юрія Сапронова. Зауважимо, що 21 вересня в Дзержинському районному суді Харкова мало відбутися чергове засідання у справі Яценка, про що було відомо заздалегідь. У травні-червні цього року «свободівець» разом з іншими екологічними активістами активно відстоював Парк ім. Горького, в якому почалося будівництво сумнозвісної дороги.

Харківська «Свобода» переконана, що напад, вчинений на Сергія Яценка є реальною спробою політичної розправи. Воднораз засвідчуємо, що це не зупиняє нас від подальшої боротьби за право харківців на чисте і здорове довкілля. Так само заявляємо, що Сергія Яценко буде висунуто кандидатом у депутати Харківської міської ради від мікрорайону П‘ятихатки.

Таким чином, акцію Харківської «Свободи», заплановану на 12.00 21 вересня скасовано. Зичимо нашому побратимові якнайшвидшого одужання! Про подальше розслідування брутально розправи над «свободівцем» буде вчасно повідомлено.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх