,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тимошенко погрожує бойкотом місцевих виборів
  • 9 сентября 2010 |
  • 16:09 |
  • нах... |
  • Просмотров: 29653
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Голова партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко розповсюдила відкритий лист до президента Віктора Януковича, в якому звинуватила його в рейдерському захопленні партії «Батьківщина». Про це повідомляє сайт Ю. Тимошенко.

«Цей лист про вашу нову креативну ідею крадіжки партії «ВО «Батьківщина». Хочу привселюдно розповісти, як ви це робите», - йдеться у зверненні Тимошенко.

Далі цитуємо відкритого листа:

«Наша партія «ВО «Батьківщина» звільнила з посад голів обласних партійних організацій у Київській та Львівській областях за свідомий розвал роботи та виключила їх з лав партії. Це право нашої політичної сили, яке гарантовано нам Конституцією та законами. Саме Конституцією, законами та рішеннями Конституційного Суду органам державної влади (виконавчим структурам, судам та парламенту) прямо заборонено втручатися у внутрішні справи партій, громадських організацій та будь-яких інших об’єднань громадян. Як і більшість громадян України, я підозрюю, що Конституцію та закони ви ніколи не читали, живете за «інстинктами зграї». Саме з цієї причини ви взяли під свій «дах» двох звільнених керівників обласних партійних організацій нашої партії та використали їх як інструмент крадіжки наших обласних партійних осередків. Діяли ви швидко та цинічно.

По-перше – дали команду Міністру юстиції не реєструвати нових, законно обраних керівників, а залишити в реєстрах звільнених.

По-друге – дали вказівку «придворному» суду Печерського району м. Києва, всупереч закону, втрутитися у внутрішні справи партії та заборонити членам партії проводити свої партійні конференції, обирати своїх керівників, висувати своїх кандидатів у депутати та й взагалі жити і працювати (для наочності додаю до цього листа копії відповідних рішень Печерського суду, щоб ви та всі інші мали можливість побачити, до яких «висот» може опуститися судочинство у цій вашій «новій країні», яку ви заходилися будувати).

По-третє – за вашим, пане Януковичу, дорученням міністр внутрішніх справ Могильов незаконно видав звільненим керівникам нашої партії фальшиві партійні печатки, а міністр юстиції Лавринович незаконно видав їм фальшиві свідоцтва про реєстрацію. Колективний злочин завершено.

Обласні партійні осередки нашої партії «ВО «Батьківщина» вкрадені. Зараз керівник вашої адміністрації пан Льовочкін складає списки кандидатів в депутати від нашої партії у себе в кабінеті, ставить на ці списки фальшиві печатки нашої партії та в найближчі дні зареєструє ці сфабриковані списки в Центральній виборчій комісії, де ви вже встигли створити керовану більшість, як в 2004 році

Додам, що суд Печерського району м. Києва «випадково» розглянув справи не своєї підсудності з усіх областей. Зрозуміло, «випадково» один і той самий суддя на прізвище Вовк незаконно розглядав і виносив неправосудні рішення за всіма без винятку справами».

Наприкінці листа Тимошенко звернулася до голови держави з вимогою зняти блокаду з виборчої кампанії партії «ВО «Батьківщина», припинити рейдерські дії керівника АП Льовочкіна, міністра юстиції Лавриновича, міністра внутрішніх справ Могильова та Печерського районного суду Києва.

«Якщо ви цього не зробите, ми змушені будемо оголосити бойкот виборам», - резюмувала Тимошенко.

http://portal.lviv.ua/news/2010/09/09/152600.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх