,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

★ Цены на плитку для ванной тут www.keramis.com.ua

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Харківська плитка не гірша за італійську!
  • 7 сентября 2010 |
  • 20:09 |
  • нах... |
  • Просмотров: 137960
  • |
  • Комментарии: 22
  • |
0
Німеччина купує українське! До того ж не сировину, а готову продукцію харківського плиткового заводу. Колищнє радянське підприємство за 60 років свого існування витримало три реконструкції і зміну власника. Від держави до приватного інвестора. Як сьогодні у Харкові народжуються світові керамічні шедеври бачили і наші кореспонденти.

Цезар, Болеро, Ріо, Софія , Папірус – перелік колекцій нескінчений. Вони йдуть на експорт до Росії, німеччини, Угорщини, Чехії, Румунії і майже всіх країн СНД. 15 мільйонів квадратних метрів плитки на рік – саме стільки здатен виготовити велитенський двохсотметровий конвеєр італійського виробництва. Як пригадує директор по контролю за якістю, Володимир Король, він сам на підприємстві понад 30 років, але тільки зараз може впевнено сказати – харківська плитка не гірша за італійську.

Володимир Король директор по якості ХПЗ: Если сравнить то качество, что было раньще и сейчас, то сейчас, будем говорить, те отходы, что мы отпускаем в брак, они лучше, чем была плитка та.
У меня дома харьковская плитка положена, ну я вам скажу, харьковская плитка от импортной не отличается ничем, мы уже даже некоторые показатели даже больше изучили чем в импортной.

Справжній капіталізм на конвеєрі – розвинений соціалізм на підприємстві – саме так виглядає харківський плитковий завод сьогодні. Квіти на території, дошка пошани біля входу і те, про що давно забули на старих колишніх радянських промислових гігантах. На Харківському плитковому досі є путівки для співробітників та їхніх дітей лише за 10 відсотків вартості. Як каже директор по роботі з персоналом, Оксана Острогляд, такий лояльний підхід перетворив 1000 найманих працівників на великий і цілеспрямований колектив, який не бачить перепон на шляху до перемоги.

Оксана Острогляд директор з праці, соціальних питань та персоналу: Это нормально, так должно быть, это лояльность администрации, собственника, акционера к своему детищу, к своим людям, которые трудятся, это лояльность работников к нам , то есть это нормальное сотрудничество и так должно быть.

Володимир Король директор по якості ХПЗ: Отношение к работе стало у людей более ответственное, потому что если когда было госпредприятие, мы бы уже наверное не работали, мы б не развивались, не было средств, чтоб вкладывать, мы отставали очень по качеству и мы бы не смогли выжить в рыночных условиях, благодаря тому, что пришел инвестор, построил новое производство с нуля, новая технология, обучили людей с нуля, поэтому добились таких результатов.

Фактично харківський плитковий завод – копія італійського керамічного виробництва. Кожна деталь конвеєра налаштована фахівцями-італійцями. Яскравий приклад поєднання італійської якості і слов»янського колективізму – заводська столова. Інтер»єр у ній змінили три роки тому. Ремонт робили виключно плиткою місцевого виробництва. Годують тут теж, продуктами від місцевого виробника – хліб та булочки місцевої випічки. Але ціни в меню – дійсно комуністичні. Усе для продуктивної праці.

Оксана Острогляд директор з праці, соціальних питань та персоналу: Мы уже набираем очень много новых работников, это как бы новое поколение, с каждым знакомимся...подходим к выбору персонала тоже очень серьезно, мы работаем с нашими вузами – Политехническим институтом, мы ездим на защиту дипломов студентов, приглашаем их на предприятие , кроме того мы ведем развитие внешнего имиджа нашего предприятия , приглашаем студентов высших учебных заведений, так же школьников с экскурсиями, потому что это тоже наше будущее,наши будущие работники.

І все таки головний секрет успіху харківського плиткового заводу не стільки в технологіях, скільки в загадковій слов»янській душі – коли є спільна мета, на підприємстві народжуються свої митці і майстри. Власна дизайн-студія в купі із дбайливими руками вже обігнала самих вчителів-італійців. Колекція Цезар від харківського плиткового заводу сьогодні найпопулярніша у Москві. Якщо італійці її найскладніший елемент виготовляють з пластику, то харків'яни навчилися підкоряти її величність кераміку достеменно.

http://www.visti.tv/catalog/2010/09/07/5537.aspx]

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх