,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Віктор Янукович: У нас одна спільна загроза – бідність. Її можна подолати лише шляхом глибоких радикальних змін
  • 25 августа 2010 |
  • 14:08 |
  • LORD |
  • Просмотров: 41684
  • |
  • Комментарии: 9
  • |
0
Віктор Янукович: У нас одна спільна загроза – бідність. Її можна подолати лише шляхом глибоких радикальних змін

Президент України Віктор Янукович, виступаючи на Майдані Незалежності під час урочистостей з нагоди 19-ї річниці Незалежності України, заявив, що повороту до старих часів не буде, а гуманізація суспільства, модернізація економіки, досягнення європейських стандартів життя – це ті завдання, які влада ставить перед собою у найближчій перспективі.

Глава держави наголосив, що обіцяє дотримуватися принципу соціальної справедливості в усіх чутливих питаннях. «Як Президент буду контролювати виконання рішень щодо своєчасного й повного дотримання відповідних соціальних гарантій», - сказав він.

Віктор Янукович зазначив, що всі реформи в державі носять системний характер, і їх метою є «перетворення України на демократичну, економічно розвинену соціальну державу, в якій кожен громадянин має умови для самореалізації та розвитку».

За словами Глави держави, влада змушена йти на непопулярні кроки заради закладення основ глибоких соціально-економічних перетворень. Утім, зазначив він, тягар від тих кроків, які мусить вживати Уряд на цьому шляху, не повинен лягти ліг на плечі малоімущих громадян. «Я завжди буду на боці бідних людей, бо переконаний – жоден кредит, навіть найбільш вигідний державі, не вартий того, щоб через нього страждали люди», - сказав Віктор Янукович.

Говорячи про пенсійну реформу, Президент України заявив про те, що, йдучи шляхом приєднання до Європейського Союзу, Україна вимушена рахуватися з його політикою у пенсійному забезпеченні. При цьому він наголосив: «Важливо, щоб суттю пенсійної реформи стала така пенсія громадянина України, яка відповідала б середньостатистичним показникам ЄС і щоб зросла середня тривалість життя українців».

Глава держави наголосив, що епоха популізму в державі завершилася і потрібно відверто казати про всі проблеми в країні. Віктор Янукович пообіцяв, що впродовж наступних кількох тижнів розпочне широкий діалог з народом України, аби допомогти людям зрозуміти мету реформ та які переваги принесуть вони кожному. «Я відвідаю всі регіони України, щоб пояснювати та, безумовно, слухатиму», - сказав він.

При цьому Президент зазначив, що зробить доступною інформацію про реформи та зворотній зв‘язок з тими громадянами, у котрих виникатимуть запитання. «Діалог та відкритість стануть запорукою формування обізнаного суспільства, що, у свою чергу, зміцнить нашу демократію та забезпечить успіх перетворень у нашій країні – не для купки людей, а для всього народу», - наголосив він.

Віктор Янукович зазначив, що сьогодні відбувається формування відповідальної й ефективної влади, яка вміє тримати слово і забезпечить справжній демократичний порядок. «Я – за консолідацію всіх конструктивних сил суспільства, бо в нас одна спільна загроза – бідність. Її можна подолати лише шляхом глибоких радикальних змін. І такі зміни – попереду», - сказав Глава держави.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх