,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Голова Львівської облради застеріг від перетворення українців на аборигенів
  • 20 августа 2010 |
  • 21:08 |
  • нах... |
  • Просмотров: 36011
  • |
  • Комментарии: 13
  • |
0
«19 років тому відбулася подія, на яку чекало багато поколінь українців. Україна здобула Незалежність, і ми плекали надію, що настав період, коли будемо мати можливість у своїй державі вільно розвивати свою мову, свою національну культуру і не бути за це переслідуваними, приниженими і упослідженими. Сьогодні, по 19 роках Незалежності, ми мусимо критично подивитися на той шлях, який пройшла Україна. На жаль, сьогодні ми мусимо констатувати, що ми в черговий раз стоїмо перед прірвою. Сьогодні іде тотальний наступ на наші цінності, на нашу культуру, нашу мову, наші звичаї», - заявив у вітальному слові 20 серпня під час урочистої академії з нагоди 19-ї річниці Незалежності України у Національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник.

"Що послужило причиною тому, що ми сьогодні знову переживаємо таку глибоку тривогу? Очевидно, та причина криється в нашому розбраті, в наших чварах, дріб’язковості. Але що ж було причиною тих чвар і дріб’язковості? Очевидно, збулися пророчі слова Шевченка, який боявся, що Україну в огні окраденою збудять. Так і сталося. – наголосив М.Сеник - Коли Україна здобула свою Незалежність, то управління державою перебрала на себе партійно-господарська номенклатура, яка у своїй суті не була готова до виконання тих функцій. Це була номенклатура, яка була готова виконувати рішення, але Україна потребувала прийняття рішень. Ті люди були навчені виконувати рішення, які приймалися не в Києві, а в Москві. Національно-демократичні сили просто не мали можливості висунути людей, готових до управління державою, бо вони не мали відповідних навиків, а ті люди, які боролися за Незалежність України, таких шкіл в концтаборах, у в’язницях не проходили".

Голова Львівської обласної ради продовжив: "Тому дуже важливим чинником є чинник освіти. Здобуття відповідної освіти, щоб люди були готові до виконання функцій, яких вимагається. Тому так важливо було мати ту галузь у своїх руках. Тому такий наступ почався на міністра освіти Івана Вакарчука, коли він вперше почав робити дійсно системні реформи у тій галузі, яка була найбільш важливою, щоб готувати кадри для розбудови української держави".

М.Сеник констатував: "Сьогодні маємо тотальний відступ у всіх напрямках реформ, які так вдало провів Іван Вакарчук. Сьогодні, святкуючи День Незалежності України, треба тверезо оцінити, що нас чекає дуже велика праця. І це святкування повинне бути закликом до довгої щоденної праці на все життя кожного з нас. Я закликаю усіх громадян, що кожен повинен нести свою міру відповідальності за державу".

Він конкретизував: "Ми повинні підтримати свою національну Церкву, а такими церквами я вважаю Українську греко-католицьку церкву і Українську православну церкву Київського патріархату. Ми повинні дбати про освіту своїх дітей. Ми повинні дбати про майбутнє. Перед нами дійсно дуже важка праця, і я хотів би, щоб ніхто з нас не опускав рук. Здається, що та праця є не для людських сил. Пам’ятаймо слова Святого Письма: "У людей це неможливо, а в Бога все можливо".

"З надією на Бога, з вірою в краще майбутнє, всі разом до праці, щоб Україна була такою, якою ми хочемо її мати, щоб вона була дійсно українською, і щоб українці в Україні не перетворилися на аборигенів, як австралійці в Австралії", - побажав Мирослав Сеник.

http://www.zaxid.net/newsua/2010/8/20/194624/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх