,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Свобода" вимагає від Генпрокуратури та СБУ покарати Табачніка за направлення українських студентів у прокремлівський шовіністичний табір
  • 8 августа 2010 |
  • 15:08 |
  • rojer1 |
  • Просмотров: 45310
  • |
  • Комментарии: 11
  • |
0
"Свобода" вимагає від Генпрокуратури та СБУ покарати Табачніка за направлення українських студентів у прокремлівський шовіністичний табір

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" вимагає від Генеральної прокуратури України перевірити факт нецільового використання державних коштів міністром освіти та науки України Д.Табачніком, який направив українських студентів до Російської Федерації для участі у сумнозвісному прокремлівському шовіністичному таборі "Селігер". "Свобода" також звертається до СБУ з вимогою перевірити причетність одіозного українофоба Д.Табачніка до спецслужб Російської федерації та підривної діяльності проти України на користь Москви.

У липні 2010 року відомий своїми українофобськими поглядами міністр освіти і науки України Д.Табачнік віддав наказ про направлення 30 студентів – представників молодіжних організацій "Колокол", "Родіна", "Сильна Україна" і "Молодіжні ініціативи" до Російської Федерації в табір "Селігер", в якому сумнівними методами в голови молоді втовкмачується агресивна московська імперіалістична пропаганда з метою виховати шовіністичну опору тандему Путіна-Медведєва.

Перший табір "Селігер" був проведений пропутінським рухом "Наши" у 2005 році як відповідь на Помаранчеву революцію в Україні та Трояндову – у Грузії. Мета "Селігеру" виховувати молодь у московському імперському, шовіністичному дусі, а також боротися з опозицією та зі свободою як на території РФ, так і поза її межами. У цьому таборі проходять навчання бойовики такого собі путінюгенду, які вдосконалюють своє вміння стріляти, використовуючи як мішені фігурки політичних опонентів кремлівських карликів. Учасники "Селігеру" відверто закликають "розібратися" з опозицією в Росії та придушити національні рухи на всьому постсовєцькому просторі, в першу чергу в Україні. У цьому прокремлівському людоненависницькому шабаші гидують брати участь як представники європейських країн, так і відомі російські журналісти та громадські діячі. Вони вважають селігерське збіговисько ксенофобським і відмовляються висвітлювати його у ЗМІ.

Натомість одіозний україноненависник Дмитро Табачнік, отримавши владну посаду з рук Януковича, одразу направив у "Селігер" українських студентів, аби зомбувати їх маячливою концепцією "рускава міра" та прищепити антиукраїнський дух "путінізму". Водночас Табачнік, попираючи Конституцію України, веде шалений наступ проти української мови, запровадив справжній терор проти патріотично налаштованих студентів. Лише протягом останніх днів цей "шевальє" скасував іспит з української мови у вишах для тих, хто вступає в аспірантуру, та віддав наказ про знищення Сектору сприяння освіті рідною мовою при Міносвіти та науки.

Д.Табачнік – сумновідомий "шевальє". "полковник", "професор" і "доктор наук" – не вперше відзначається у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі та українофобії, але цього разу він зайнявся підготовкою путінських бойовиків для дій на території України, що несе пряму загрозу національній безпеці української держави.

"Свобода" вимагає від Генпрокуратури та СБУ негайно припинити підривну антидержавну діяльність Д.Табачніка, перевірити його зв'язок із спецслужбами Росії та притягнути до кримінальної відповідальності за нецільове використання державних коштів.

Прес-служба ВО "Свобода"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх