,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Сьогодні День військ зв'язку України!
  • 7 августа 2010 |
  • 17:08 |
  • bayard |
  • Просмотров: 92359
  • |
  • Комментарии: 7
  • |
0
Війська зв'язку — спеціальні війська, призначені для забезпечення зв'язку і управління військами. У озброєних силах більшості країн Війська зв'язку входять до складу всіх родів військ. Війська зв'язку складаються з частин, вузлів зв'язку, а також підрозділів постачання, ремонту і інших установ зв'язку.

У російській армії підрозділу зв'язку з'явилися в середині 19 століття, після винаходу електричного телеграфу. Перший військовий похідний телеграф застосовувався у Кримській війні 1853-56. Перші частини зв'язку іменувалися військово-похідними телеграфними парками, які в 1884 були введені в армійські корпуси, пізніше замість них були створені військово-телеграфні роти. У травні 1899 сформована перша у світі військова радіочастина — «Кронштадтський іскровий військовий телеграф».

З 1900 радіозв'язок став поступово упроваджуватися в армію. У російсько-японську війну 1904-05 російські війська застосовували дротяний телеграф, радіотелеграф і телефон. Проте через техніко-економічну відсталість Росії в армії цих засобів було мало.

На початок 1-ої світової війни 1914-18 в російській армії були підрозділи зв'язку у всіх піхотних, кавалерійських і артилерійських частинах і з'єднаннях.

Від імені Колегії Міністерства оборони України і себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!

Це свято поєднує історію і сучасність військ, є свідченням заслуг та оцінкою ратної праці багатьох поколінь професіоналів військового зв’язку, їх ролі у забезпеченні обороноздатності нашої Батьківщини.

Військовий зв’язок - це невід’ємна складова управління Збройними Силами, його матеріальна основа. Війська зв’язку Збройних Сил України беруть свій початок від часів Першої світової і громадянської війн. Особливо важливу роль вони відіграли в роки Великої Вітчизняної війни. 48 українців, які служили у цих військах, у запеклих боях з ворогом удостоїлися високого звання Героя Радянського Союзу.

В усі буремні днини зв’язківці знаходилися на передовій. Досвід, отриманий у роки Великої Вітчизняної війни, в горах Афганістану, у пеклі Чорнобиля нині шліфується і примножується у навчальних аудиторіях, на полігонах, під час миротворчих навчань і місій. Тим самим забезпечується висока бойова готовність, оперативність і надійність управління військами. Організований і постійно діє зв’язок Батьківщини з нашими миротворцями в Косовому та Ліберії.

Сьогодні здійснюється поступовий перехід на якісно новий рівень оснащення військ зв’язку, впроваджуються сучасні цифрові технології. Переконаний, це сприятиме підвищенню бойової готовності військ та стійкості, оперативності і живучості військового зв’язку.

Вірність військовому обов’язку і народові України, високий професіоналізм – ці найкращі якості завжди були і залишаються притаманними військовим зв’язківцям. Своєю наполегливою працею вони забезпечують високу бойову готовність військ, оперативність і надійність управління ними.

Вітаючи вас сьогодні з професійним святом, висловлюю глибоку шану і вдячність всім військовим зв’язківцям за самовіддану працю, професіоналізм і винахідливість.

Щиро бажаю вам і вашим родинам здоров’я, щастя, добра і миру, сімейного благополуччя і достатку, нових успіхів у нелегкій ратній службі на благо Батьківщини і її Збройних Сил!

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх