,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


23-річна дівчина-податківець вимагала у підприємця 80 тисяч
23-річна дівчина-податківець вимагала у підприємця 80 тисяч


Співробітники прокуратури Сумської області затримали заступника начальника Державної податкової інспекції в місті Суми за підозрою в отриманні 30 тисяч гривень хабара.

За інформацією слідчого в особливо важливих справах прокуратури Сумської області Максима Мостового, затримання чиновника відбулося 28 липня.

Наразі затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За словами М.Мостового, в поле зору прокуратури потрапила 23-річна дівчина, яка працює старшим державним податковим ревізором-інспектором ДПІ в м. Суми.

За даними прокуратури, вона, діючи за попередньою змовою із заступником начальника ДПІ, вимагала від підприємця хабар у розмірі 80 тис. грн.: перевірка виявила у підприємця порушення, а підозрювані вимагали гроші за те, щоб не відображати в повному обсязі виявлені порушення податкового законодавства в акті перевірки та зменшити суми штрафних санкцій.

Увечері 28 липня на одній з вулиць Сум працівники прокуратури і УБЕЗ ГУМВС України в Сумській області затримали податківців у момент отримання від підприємця частини хабара в розмірі 30 тис. грн.

Наразі за даним фактом порушено кримінальну справу за ч.2 ст.368 (одержання хабара службовою особою у великому розмірі поєднане з вимаганням хабара), що передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, у Сімферополі співробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВС України в АРК під час отримання хабара затримали декана одного з вишів.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх