,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Кіріл-паті» триває: групу харківців, що їхали на хресну ходу до Києва, не випустили з міста
0
«Кіріл-паті» триває: групу харківців, що їхали на хресну ходу до Києва, не випустили з міста


27 липня з Харкова до Києва мала рушити група прочан, що воліли взяти участь у хресній ході до річниці Хрещення України-Русі. Серед них були зокрема й активісти ВО «Свободи». Проте мікроавтобус з прочанами так і не зрушив з місця через заборону міліціянтів. Вочевидь, обласне УМВС побачило в учасниках духовної поїздки небезпечних екстремістів, що становлять загрозу життю і здоров‘ю московському патріарху Кірілу (Владіміру Ґундяєву), скандальний візит якого до України триває днями…

За розкладом автобус «Mercedes Sprinter» мав від‘їхати від станції метро «Холодна Гора» о 23.00. Незадовго до цього до нього одна за одною під‘їхали три автівки державтоінспекції. Після тривалої розмови з міліціянтами водій орендованого транспортного засобу повідомив пасажирів, що в мікроавтобусі знайдено критичні неполадки, а тому він не може рухатися далі.

Намагання свободівців з‘ясувати у працівників ДАІ фактичну причину заборони на виїзд із Харкова були цинічно проігноровані.

Нагадуємо, 28 липня поточного року у Києві має відбутися хресна хода, організована Українською Православною Церквою Київського Патріархату до роковин Володимирового Хрещення Русі. Хода запланована за маршрутом від Свято-Володимирського собору до Володимирської Гірки. Як повідомляє офіційний сайт УПЦ КП, станом на пізній вечір 27 липня автобуси з прочанами блокуються в усіх регіонах України, перш за все – західних.

Протягом 27 липня до штабу Харківського обласного осередку ВО «Свобода» неодноразово надходили телефонні дзвінки від працівників міліції різного рівня. На питання міліціянтів було дано роз‘яснення, що організована «Свободою» поїздка до Києва носить виключно мирний духовний характер.

Харківська «Свобода» переконана, що 27-28 липня в Україні відпрацьовується цинічна схема «покарання» українців, що всупереч планам високого московського «гостя» наважилися мирно відзначити велике національне духовне свято. Брутальне поводження міліції та її мотивація не залишає сумніву в тому, що командування «спецоперацією» проводиться за ланцюжком: обласні УМВС – Міністерство внутрішніх справ – Адміністрація Президента України – Федеральна служба безпеки Російської Федерації.

ВО «Свобода» також вважає, що безпрецедентна національно-релігійна дискримінація українців, що чиниться в ці дні, не залишає сумнівів: «пастирський» візит Владіміра Ґундяєва стане надзвичайно знаковим для Віктора Януковича в плані прискорення ганебної опали його адмінстрації.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх