,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Свобода» вимагає від Харківської облдержадміністрації не допустити знищення українських пам‘яток під приводом «благоустрою»
0
«Свобода» вимагає від Харківської облдержадміністрації не допустити знищення українських пам‘яток під приводом «благоустрою»

Харківська обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» звертається до Харківської обласної державної адміністрації з вимогою оприлюднити власну позицію щодо існуючих українських пам‘ятників Харкова та не допустити вирішення їх долі без широкого громадського обговорення.

Приводом до звернення стало наполегливе запрошення начальника Управління внутрішньої політики облдержадміністрації Володимира Зінченка поспілкуватися з представниками національних партій та організацій. Як з‘ясувалося, тема «розмови» – демонтаж Пам‘ятного каменя на честь проголошення державного суверенітету України.

Вказаний монумент було встановлено силами доброчинців рівно 20 років тому. З тих він прикрашає центральний вхід до Саду Шевченка з боку майдану Свободи.

Наразі чиновники пропонують демонтувати пам‘ятник, аби встановити на його місці 25-метрову щоглу до Дня Державного Прапора України. Проте технічно такий намір є цілком сумнівним, оскільки на глибині в кілька метрів від монумента проходять комунікації метрополітену.

Харківська «Свобода» цілком допускає, що демонтаж пам‘ятника Незалежності України і є кінцевою метою чиновників. Водночас такі дії готуються під доброчинним приводом облаштування паркової зони. Так само, «консультації», на які представників національно-спрямованих політичних сил запрошує Володимир Зінченко, покликані створити ілюзію узгодженості дій влади та громадськості.

ВО «Свобода» обстоює принципову позицію, що жоден український монумент на Харківщині не може бути знищений під приводом будівництва нового. Адже область переповнена принизливою для українців монументалістикою совєтської доби, що давно потребує демонтажу.


Таким чином, Харківська обласна організація ВО «Свобода» вимагає від Харківської обласної державної адміністрації оприлюднити на широкий загал свої наміри щодо Монумента на честь проголошення державного суверенітету України. У випадку відмовчування, що означатиме намір демонтувати пам‘ятник, «Свобода» готова вдатися до рішучих дій, аби не допустити руйнування української пам‘ятки.
--
Прес-служба ВО «Свобода»
Харківщина[b][/b]

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх