,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

Шины - пока по старой цене - шины сергиев посад . Автомобильные шины. Недорого.
shina150.ru
Реферат оценка физического износа зданий и сооружений https://injstroykapital.ru
injstroykapital.ru

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Геть московського попа-колонізатора!
  • 15 июля 2010 |
  • 15:07 |
  • rojer1 |
  • Просмотров: 64145
  • |
  • Комментарии: 9
  • |
0
Геть московського попа-колонізатора!

14 липня 2010 року Київська міська організація ВО "Свобода" проводить перед Адміністрацією Президента України акцію протесту проти приїзду в Україну громадянина РФ Владіміра Ґундяєва ("патріарха Кіріла").

Пікетувальники тримають гасла: "Геть московського попа-колонізатора!", "За Єдину Помісну Православну Церкву з центром у Києві!", "Кіріл – патріарх за сталінсько-гебістським каноном!", "Українське православ’я проти московського мракобісся!", "Московський пархат – духовний окупант!" та інші.

Перед пікетувальниками виступають заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник, заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Олександр Семененко, член Київського міського комітету ВО "Свобода" Юрій Ноєвий, голова Печерської районної організації ВО "Свобода" Олександр Аронець.

У зверненні до Президента України Віктора Януковича, зокрема, зазначено:

"20-28 липня 2010 року в Україну прибуде громадянин РФ Владімір Ґундяєв ("патріарх Кіріл"). Перебіг та підсумки двох попередніх візитів "патріарха Кіріла" переконливо свідчать, що його діяльність щодо України носить переважно політичний характер. Свої візити він використовує для того, щоб просувати розроблену ним, ворожу українській державності політичну концепцію "рускава міра", в якому незалежній Україні немає місця. Для зміцнення своєї влади над Україною московські стратеги висувають ідеї створення в Києві постійної "патріаршої резиденції", набуття Владіміром Ґундяєвим ("патріархом Кірілом") громадянства України, і проголошення його "Патріархом Московським, Київським і всієї Руси".

Все це поки що плани, а для початку московські холуї в Україні на вимогу громадянина РФ Владіміра Ґундяєва перейменували вулицю Івана Мазепи, щоб не дратувати цього чужинця українськими самостійницькими назвами на шляху до уявної "патріаршої резиденції". Запопадливість, з якою п’ята колона Москви виконала вимогу громадянина "патріарха Кіріла" про перейменування вулиці Мазепи, обумовлена зазначеним вище візитом цього генерал-патріарха ФСБ-МП в Україну.

Наголошуємо, "патріарх Кіріл" свої відвідини України влітку 2009 року присвятив політичним справам і поводив себе не як духовна особа, а як спецкомісар Кремля. У своїх "проповідях" громадянин РФ В.Ґундяєв брутально ображав релігійні почуття десятків мільйонів українських православних, які не є парафіянами московської церкви, та грозив усякими карами українській владі та громадянам за так званий "розкол". Свої імперські зазіхання "патріарх Кіріл" ховав за облудливим і образливим для українців формулювання "ми – адін народ". Також Ґундяєв неодноразово підкреслював, що Українська Помісна Церква в Україні вже існує – її роль виконує установа, яка носить оманливу назву Українська Православна Церква Московського Патріархату. Як спецкомісар Кремля В.Ґундяєв був присутній на інавгурації Президента України Віктора Януковича, щоб символічно засвідчити присягу останнього на вірність Москві.

Враховуючи, що візити громадянина РФ Владіміра Ґундяєва ("патріарха Кіріла") розпалюють національну і релігійну ворожнечу, ображають почуття мільйонів українців, принижують честь і гідність України, вимагаємо вжити заходів щодо недопущення зазначеним чужинцем порушень Конституції та законів України, а у випадку порушень Владіміром Ґундяєвим українського законодавства оголосити непроханого "гостя" персоною нон-ґрата і видворити його за межі України".

Довідка. ВО "Свобода" послідовно виступає за зміну статусу так званої Української православної церкви (московського патріархату) на закордонний та перейменування її у "Російську православну церкву в Україні". Це унеможливить у подальшому подібні провокації з боку РПЦ та стане рішучим кроком до створення Єдиної Помісної Православної Церкви з центром у Києві.

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх