,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Віктор Янукович: Ми мусимо бути свідомими того, що реформи – річ непопулярна, але у даних умовах життєво необхідна для України
  • 13 июля 2010 |
  • 12:07 |
  • LORD |
  • Просмотров: 105924
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
0
Віктор Янукович: Ми мусимо бути свідомими того, що реформи – річ непопулярна, але у даних умовах життєво необхідна для України

Президент України Віктор Янукович наголошує, що практичну реалізацію економічних реформ у нашій державі має бути розпочато цього року. «Ми маємо не втрачати час, а саме – щоб у 2010 році ми розпочали реалізацію запланованих реформ», – наголосив Глава держави у своєму заключному слові під час засідання Комітету з економічних реформ.

«Ми всі мусимо бути свідомими того, що реформи – річ непопулярна, але у даних умовах життєво необхідна для України», – заявив Віктор Янукович.

Президент висловився за продовження практики виїзних засідань Комітету з економічних реформ. При цьому Віктор Янукович підкреслив, що брав участь у низці засідань регіональних комітетів з економічних реформ. «Ми побували у деяких областях і переконалися, що у регіонах сьогодні не готові займатися практичною роботою з реалізації реформ. Тому нам обов’язково треба продовжити практику виїздів у регіони», – зазначив Президент.

В. Янукович також висловився за продовження процесу громадського обговорення Програми економічних реформ, запропонувавши запрошувати на засідання робочих груп Комітету представників громадськості, профспілок тощо.

У своєму виступі Президент наголосив на важливості системного підходу та стратегічного бачення інвестиційного розвитку економіки регіонів, належної організації роботи з інвесторами. «Дуже важливо, щоб інвестиційні проекти проходили відповідний інвестиційний висновок, тобто були привабливими та економічно перспективними», – зазначив Глава держави.

Важливим питанням, підкреслив Президент, має бути ліквідація адміністративного втручання у діяльність інвестора, спрощення на місцевому рівні процедур видачі дозволів, створення «єдиного інвестиційного вікна». Глава держави доручив уряду за 2–3 місяці закінчити у цій сфері всю необхідну роботу.

«Без активної діяльності у цьому напрямку Україна не матиме серйозних інвестицій», – сказав Президент, тому підходи у цій сфері, на його думку, мають бути кардинально змінені.

Важливим завданням на сьогодні Президент назвав аналіз та прийняття рішень щодо ліквідації зайвого ліцензування підприємницької діяльності. Глава держави запропонував присвятити цьому питанню окреме засідання нашого Комітету.

«Залучення великих інвестицій починається з малого, – підкреслив Президент. – Треба усунути перешкоди на шляху розвитку бізнесу і залучення іноземних інвесторів».

Окрім вирішення усього комплексу завдань, пов’язаних із залученням інвестицій та підготовкою інвестпроектів різного масштабу, В.Янукович вважає за необхідне розпочати роботу із запровадження Інституту національних проектів. «Національних проектів у нас буде небагато, але вони повинні бути такими, які створювали б умови на проривних напрямках», – сказав Президент. Такі проекти, за його словами, мають готуватися відповідним урядовим агентством та проходити відбір й експертизу Комітету з економічних реформ.

«Такі проекти я братиму під особистий контроль», – пообіцяв В.Янукович. За словами Глави держави, такі національні проекти мають бути спрямовані на вирішення найгостріших проблем у суспільстві, забезпечення найгостріших потреб наших співгромадян.

Окрім того, важливим питанням під час проведення реформ є зміна принципів кадрової політики. «Глибинні реформи, які нам належить здійснити, неможливі без відповідної підготовки кадрів. Нам треба створювати авангард фахових лідерів, які впроваджували б ці реформи», – упевнений В.Янукович. «Слід на конкурсних засадах залучати ініціативних людей, кращих фахівців, в яких є бажання працювати у системі реформування нашої країни», – заявив Президент.

Говорячи про організаційні питання для проведення дієвих реформ, Віктор Янукович, зокрема, доручив керівникам робочих груп забезпечити тісну співпрацю та координацію дій усіх членів групи, виробити єдині підходи для прийняття ефективних рішень. «Шляхи організації роботи визначайте самі, але вони мають давати конкретний позитивний результат», – наголосив Глава держави. При цьому Президент підкреслив, що для урядовців, які є керівниками робочих груп, реалізація реформ є не громадським навантаженням, «а безпосереднім посадовим обов’язком».

Віктор Янукович запропонував вже на наступному засіданні Комітету заслухати керівників, відповідальних за окремі напрями реформ, та дати оцінку проведеній роботі і вжитим заходам.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх