,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


За дерева в Харкові заступився УЄФА
0
За дерева в Харкові заступився УЄФА

Союз європейських футбольних асоціацій закликає владу України вирішити конфлікт навколо вирубки дерев у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького в Харкові.

Про це йдеться в копії листа директора чемпіонату Європи з футболу в 2012 році Мартіна Каллена віце-прем'єр-міністру Борису Колесникову, розміщеному на сайті http://glavnoe.ua.

"Так як цей випадок (вирубка дерев) може негативно позначитися на іміджі УЄФА і Турніру ЄВРО-2012 в Україні, ми хотіли б звернути Вашу увагу на цю проблему і просимо Вас інформувати нас про дії, спрямовані на вирішення даного питання", - йдеться в листі.

У листі наголошується, що до УЄФА звернулися з листами щодо дорожнього та готельного будівництва в Парку Горького, яке спричинило вирубку дерев, Асоціація екологічного контролю Zemiata (Болгарія), Центр транспорту та енергетики Чеської Республіки та Національний екологічний центр України (НЕЦУ).

Нагадаємо, 19 травня виконавчий комітет Харківської міськради ухвалив рішення про будівництво нової дороги, для чого дозволив вирубати на території парку ім. Горького 503 дерева.

20 травня почалася вирубка дерев на території парку.

21 травня активісти ряду громадських організацій і жителі міста почали акцію на місці проведення робіт, намагаючись не допустити вирубку дерев та проведення будівельних робіт.

Вранці 2 червня близько 50 невідомих напали на захисників дерев і витіснили їх із зони, запланованої під вирубку.

Як ви вважаєте, втручання УЄФА змінить ситуацію навколо вирубки дерев у Харкові?

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх