,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Москві процвітают гей-тури по військовим частинамм
0
Ситуація в російській армії нагадує "Скотний двір" з однойменного твору відомого англійського письменника Джорджа Оруелла, пише авторитетний американський журнал Forbes. "Голодні, недосипають, катуємі офіцерами і товаришами по службі, можливо, навіть займаються проституцією, щоб прогодуватися", - так описує автор статті російських солдатів.
Німецьке видання Sueddeutsche Zeitung відзначає, що останнім часом серед російських призовників все більше екс-кримінальників. Газета задається питанням, як це вписується в образ російської армії, що складається тільки з "героїв та визволителів".

"Чисельність населення Росії неухильно падає, тисячі молодих людей призовного віку або хворі, або наркозалежні - і Міністерство оборони РФ змушене поповнювати ряди військовослужбовців молодими чоловіками, які мали судимість", - підсумовує автор, додаючи, що ця тенденція таїть в собі вибуховий потенціал, приводячи до сплесків насильства в армії.

Дідовщина - одна з основних причин, по якій молоді росіяни призовного віку не хочуть іти в армію, пише інше німецьке видання Der Standard. Воно відзначає, що нерідко знущання, які доводиться терпіти новобранцям від "тих, котрі служать", закінчуються важкими каліцтвами, якщо не будуть вони забиті.

Через це сім'ї молодих людей, що досягли призовного віку, не зупиняються ні перед чим, аби сини уникли служби в армії. За даними видання, довідка про непридатність до несення військової служби, отримана з неофіційних каналів, може коштувати понад 10 тис. доларів.

За даними Міжнародної комісії ООН з боротьби з сексуальною експлуатацією людей, Росія - один з лідерів по залученню солдатів у проституцію і порнобізнес. За даними газети "Собеседник", одних солдатів змушують ставати повіями, інші - торгують собою за власним бажанням (сплачуючи частину виручки за можливість вільного виходу з частини). Задовольняють клієнтів "салаги" (особливо "нахиляють" тих, хто навчався у вузах).

За даними міжнародного гей-гіда Spartacus, прямо в центрі Москви можна на ніч купити солдата або курсанта. Наводяться навіть "коментарі бувалих", які радять зробити секс-тур по підмосковним військовим частинам, де офіцери на КПП виносять фотоальбоми з секс-бійцями. Ціни, якщо вірити гіду, коливаються від 100 доларів до 500 доларів за ніч, пише газета "Комсомольська правда".

Деякі солдати, не витримавши насильства, накладають на себе руки. Військові списують самогубства на "неврівноважену психіку солдат".

У 2007 році в правозахисну організацію "Солдатські матері Петербургу" звернувся солдат з військової частини номер 3727 в Санкт-Петербурзі. Ця частина розташована в двох кроках від Палацовій площі і Ермітажу.

За його словами, крім вимагань, тортур електричним струмом, побиття металевими табуретами, давно служить примушували новачків займатися проституцією. Старослуживі регулярно вимагали приносити їм гроші. Якщо грошей для "дідів" не було - відправляли в місто жебрачити, якщо приносили мало - били і пропонували піти більш простим шляхом - займатися чоловічий проституцією.

При цьому, як заявив радіостанції "Ехо Москви" правозахисник Руслан Ліньков, керівництво штабу внутрішніх військ і військова прокуратура були в курсі що відбувалися в цій частині подій. У створенні клієнтської мережі брали участь високі чини з командування частини. Він заявив, що клієнтами солдатів-повій були навіть генерали внутрішніх військ і співробітники ФСБ. Як заявила співголова "Солдатських матерів" Елла Полякова, в списку так званих "клієнтів" були "полковники ФСБ, генерали у відставці".

У прес-службі Внутрішніх військ повідомлення про військову проституції в одній з частин ЛенВО назвали недостовірними і "спрямованими на дискредитацію військової служби як військового інституту".
В Москві процвітают гей-тури по військовим частинамм

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх