,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Українських законів для донецьких судів не існує
0
11 червня 2010 року колегія суддів Донецького окружного адміністративного суду ухвалила постанову за позовом до Президента України про позбавлення звання Герой України Олексію Бересту. Нагадуємо, саме Донецький окружний адміністративний суд ухвалив рішення, яким скасував присвоєння звання Герой України Степанові Бандері. Судді мотивували своє «революційне» рішення тим, що Степан Бандера не був громадянином України в розумінні Закону України «Про громадянство» від 1991 року.

Інтереси позивача у справі представляв голова Харківської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Швайка. Коментуючи рішення суду, свободівець заявив, що судді продемонстрували повну незалежність від вимог чинного законодавства. Одним з головних аргументів позивача було те, що Олексій Берест, так само як і Степан Бандера, не були формально громадянами України. Отже, рішення суду повинно бути таким самим.

Однак Донецький окружний адміністративний суд вирішив взагалі не давати правову оцінку цьому аргументу. Факт ігнорування процесу Президентом України (як стороною по справі) також не знайшов відображення в рішенні.

Без реагування залишилося й питання про привласнення окремих функцій з боку голови Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна. Це питання постало у зв’язку з тим, що без визначених жодним законом повноважень документи на фірмових бланках Адміністрації Президента України обеззброюють суддівську колегію, і ці документи приймаються судом як важливіші за будь-які інші.

«На жаль, незалежність суддів в Україні існує лише на папері. Цей судовий процес, в якому політична доцільність і поділ на своїх та чужих взяла гору над нормами чинного законодавства. Він вкотре продемонстрував, що залежність суддів від виконавчої гілки влади не дає навіть сподівання на чесне і неупереджене рішення.

Програмова позиція «Свободи» про обрання суддів громадою як ніколи є актуальною в умовах того правового безладу, який продовжує розвиватися в Україні», — підсумував Ігор Швайка.
Українських законів для донецьких судів не існує

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх