,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Українці згадають козацькі традиції
  • 7 июня 2010 |
  • 18:06 |
  • bayard |
  • Просмотров: 82565
  • |
  • Комментарии: 79
  • |
+1
Про це повідомив президент Міжнародної федерації бойового гопака, засновник стилю Володимир ПИЛАТ сьогодні на прес-конференції в УНІАН. За його словами, фестиваль проводиться з метою популяризації прадавнього національного виду бойового мистецтва - бойового гопака, залучення всіх верств населення до вивчення та пізнання української культури, створення етно-культурного середовища та створення сімейного свята в кращих українських традиціях.

Як повідомив В.ПИЛАТ, програмою фестивалю передбачено проведення майстер-класів з бойового гопака, виступ кінного козацького клубу, дитячі конкурси та змагання для дорослих, виставка-ярмарок продуктів бджолярства та виробів народних художніх промислів, конкурс козацької пісні, велике шоу з феєрверком та пригощанням кулішем, приготовленим за рецептами з різних регіонів України тощо. “Родзинкою” фестивалю стане презентація другого доповненого видання книги “Бойовий гопак”.

а інформацією президента Міжнародної федерації бойового гопака, участь у фестивалі візьмуть близько 160 дітей, а також 15 інструкторів, які проводитимуть майстер-класи з бойового гопака.

“Цей фестиваль унікальний ще й тим, що вперше за 25 років моєї роботи я виставляю на світ Божий школу характерників (людей, які мають езотеричні знання на зразок екстрасенсів – УНІАН). Приїдуть унікальні люди, які мають надзвичайні можливості”, - зазначив В.ПИЛАТ, пояснивши, що ці люди вміють не тільки лікувати від тяжких невиліковних хвороб, але й володіють надзвичайними фізичні здібності, наприклад, можуть довго рухатися, не втомлюючись та не непомітно.

За словами В.ПИЛАТА, на підтримку фестивалю в Пирогів приїде багато козацьких колективів та організацій.

В рамках фестивалю в Пирогів відбудеться безкоштовно концерт Олега КУЛЬЧИЦЬКОГО (виконавця в стилі classic folk modern), який приїде зі своєю апаратурою і обладнанням.


Заступник директора Національного музею народної архітектури та побуту України Ігор ПАНЬКІВ додав, що працівники музею намагатимуться створити у дні проведення фестивалю особливо атмосферу, щоб максимально передати українські традиції та культуру й продемонструвати, що все національне надбання зберігається і має популяризуватися з метою патріотичного виховання молоді в дусі національної свідомості.

Він прогнозує, що фестиваль відвідають 10-15 тис. гостей.

І.ПАНЬКІВ повідомив, що на фестиваль також запрошені посли держав, видатні громадські та державні діячі.

Як повідомили організатори, фестиваль планується проводити мінімум двічі на рік. Найближчий наступний проведуть восени.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх