,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Омбудсман займається провадженням у справі студента Ігоря Індила
0
До Уповноваженого з прав людини надійшли звернення студентів Київського професійно-педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка з проханням сприяти об'єктивному розслідуванню обставин загибелі студента цього учбового закладу Ігоря Індила.


Про це ForUm’у повідомили у прес-службі Омбудсмана України.


У ході зустрічі з міністром внутрішніх справ України Анатолієм Могильовим Ніна Карпачова зазначила, що не можна ігнорувати систематичне порушення прав людини у Шевченківському райвідділі міліції міста Києва. При цьому Уповноважений з прав людини навела конкретні факти зі своїх проваджень тільки за останні три роки. Зокрема, до Омбудсмана звернулася мати Тимура Федуса, який помер після побиття у цьому райвідділі ще у липні 2008 року. Тільки після подання Уповноваженого з прав людини прокуратура Шевченківського району столиці порушила кримінальну справу, розслідування якої досі не завершене. Мати Федуса у зверненні до Омбудсмана, зокрема, пише: «Якби вбивці мого сина були своєчасно і справедливо покарані, не було б подальших убивств у Шевченківському райвідділі міліції». Жінка просить розглядати «в одному ключі вбивство Тимура з убивством студента».


Міністр внутрішніх справ запевнив Уповноваженого з прав людини, що він найбільше зацікавлений в об'єктивному розслідуванні і зробить все можливе для покарання винних.


Відповідно до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», Ніною Карпачовою відкрито провадження у справі про грубе порушення працівниками міліції прав Ігоря Індила і сформовані бригади з фахівців Секретаріату Омбудсмана, які ретельно вивчають надзвичайну ситуацію. Вже відбулися зустрічі з батьками загиблого, керівництвом коледжу, де вчився Ігор Індило, адміністрацією гуртожитку і багатьма студентами.


«Справою честі прокуратури і міліції повинно бути об'єктивне, всебічне і у максимально стислі терміни проведене розслідування цієї резонансної справи. Як Омбудсман я захищатиму правду про всі обставини цієї трагедії і добре ім'я Ігоря Індила», - підкреслює вона.


Уповноважений з прав людини висловила глибоке співчуття батькам загиблого у зв'язку з непоправною втратою і запропонувала їм у будь-який час звертатися до неї як Омбудсмана у разі порушення їхніх прав правоохоронними органами.


Омбудсман особисто контролює хід справи і готує подання Генеральному прокуророві України Олександру Медведьку з приводу смерті студента Кивського професійно-педагогічного коледжу Ігоря Індила, у якому наполягає на ексгумації тіла загиблого.
Омбудсман займається провадженням у справі студента Ігоря Індила

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх