,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Свобода" вимагає звільнити Олександра Баранніка з посади начальника Харківського міського управління ГУ МВС
0
"Свобода" вимагає звільнити Олександра Баранніка з посади начальника Харківського міського управління ГУ МВС

Харківська обласна організація ВО "Свобода" звернулася до Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова з вимогою звільнити Олександра Баранніка з посади начальника Харківського міського управління ГУ МВС України в Харківській області та зі служби в органах міліції. Приводом до відставки Баранніка є кричуща бездіяльність харківських міліціянтів під час подій в парку Горького та грубе поводження правоохоронців з учасниками мирної акції під стінами Харківської облдержадміністрації 2 червня.

Переконані, що під керуванням нинішнього складу Харківського міськуправління міліціонери не лише не здатні захищати елементарні права і свободи городян, але й становлять для них серйозну небезпеку. Свідчення тому – виконання злочинних наказів "управи" Добкіна та Кернеса, що неодноразово оберталося побиттям захисників парку Горького бойовиками з так званої муніципальної охорони.

Нагадаємо, 25 листопада 2009 року Харківська міська рада ухвалила рішення про створення комунального підприємства "Муніципальна охорона". З того часу Харківське міське управління МВС фактично перетворилося на допоміжну службу для "муніципалів". Сутички в парку Горького яскраво демонструють розподіл функцій між ними: "охоронці" виконують брудну роботу, а міліціянти огороджують місце побиття від преси та звичайних громадян.

Про містечкові амбіції Добкіна і Кернеса мати власну репресивно-каральну структуру харківці знали давно. При цьому Олександр Бараннік на посаді головного міського міліціянта є запорукою непорушності планів регіоналів. У цій ситуації лише центральне керівництво Міністерства внутрішніх справ здатне повернути харківську міліцію до прямих службових обов‘язків – захисту Закону та боротьби зі злочинністю.

Сутички в парку Горького та розгін екологічних активістів 2 червня – це той рубікон, за яким міські правоохоронні органи вже неприховано використовуватимуться для нищення будь-якої опозиції чинній місцевій владі. Саме за цих обставин позиція Міністерства внутрішніх справ та особисто міністра Могильова є індикатором справжніх інтересів української міліції: захистити честь мундира чи сплямувати його підлабузницьким служінням злочинній владі.

Харківська "Свобода" також вважає, що після звільнення Олександрові Баранніку доцільно повернутися до активної діяльності у лавах фракції "Русско-Украінскій союз" Харківської міської ради. Принаймні, заняття пустослівним популізмом під прапорами цієї сили становитиме для харківців куди меншу небезпеку.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх