,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Чому нас не беруть до Європи?
0
Чому нас не беруть до Європи?

Хочу запропонувати Вам тему для суспільного обговорення. Яка може «випустити пару» із нинішньої політичної гризні на Україні та стати національною ідеєю. Мова йде про те, що всі - і ліві, і праві, і східняки, і западенці - хотіли би мати на Україні європейський рівень життя. Проти цього ніхто не заперечуватиме.

Європеїзація України наша насущна потреба. А от в методах цієї європеїзації ми допускаємо цілий каскад катастрофічних помилок. Ми не боремося із тими факторами, через які нас не пускають до Європи. Замість того щоб з ними боротися, ми втелющили собі в голову, що нам головне вповзти в Європу на колінах, а там, нас німець з ломакою, переробить на європейців. Немає більшої помилки!!! Ніхто з нами возитись не збирається. Якщо ми самі про себе потурбуватись не хочемо, то чому іноземці про нас мають турбуватись? В них і своїх проблем вистачає. Та і зараз їм не до нас.

А зробити ми і самі можемо багато. Чому ми не користуємося тим фактором. Що кілька мільйонів українців працюють за кордоном? Вони ж бачать європейське життя із середини. Вони можуть розказати нам за рахунок чого Європа створила собі такий достаток. І ми можемо цей досвід поступово у себе впровадити. Так як це робили Японія й Корея. Так як це зараз робить Китай.

Чому ми знаючи, що у Європі існує стандарт дворічної гарантії на увесь промисловий товар, туди пнемося. Що ми там збираємося продавати? В нас же такого товару обмаль. Що знову сировину продаватимемо? Спочатку треба впровадити європейські стандарти якості в Україні. А потім думати про входження до Європи. Без цього нам нема сенсу туди рватися.

А є іще декілька факторів, які не дають нам туди ходу.

Я бачу чотири причини, по яких нас туди не пускають. Перші три із них є похідними від четвертої. В такому порядку я їх і буду описувати. А у кінці, я опишу, як із моєї точки зору нам із цієї халепи можна вибратися.

Ходімо до роботи Панове! Коли ми самі європеїзуємося, то наш рівень життя і сам підніметься. А тоді ми і подумаємо: чи є нам сенс у ту Європу вступати, чи ні. Не ми їх А вони нас до себе проситимуть.
«Демократичне» питання

Я довгий час відверто дивувався, як політики Заходу стільки часу не помічали, що сам характер політичної боротьби на Україні, далекий від ідеалів демократії.

По-перше, демократичні партії не мають напіввійськової системи організації. Від їхніх членів ніхто не вимагає вірності партії.

По-друге, демократичні рухи не мають воєнізованих угруповань, типу «робітничих загонів самооборони» у більшовиків, чи УНА-УНСО й МНК у наших «націонал-демократів».

По-третє, коли демократичні партії протестують, у їхньому середовищі нема настроїв типу: «Хай но ми тільки прийдемо до влади, ми ЇХ винищимо.» Демократичні партії добиваються взаєморозуміння і поваги у опонентів, а не їхнього знищення.

Партії з вищевказаними ознаками відносяться, у Європі, як мінімум до екстремістських, а як максимум – до фашистських. То й дивно було дивитись, як західні політики роздають обіцянки прийняти екстремістську націю до своїх лав.

Але пройшов час -- і шило таки вилізло із мішка.

Кілька місяців назад, група молодих націоналістів – велосипедистів, надумала зробити велосипедну подорож до Європи під гаслом «Стежками Бандери». Та їх на кордоні зупинили польські митники. Без усякого жалю, й без тіні сумніву, наші горе «націонал-демократи» були причислені до фашистів бандерівського типу. Бідна молодь розпиналась від обурення. Бачся їх за одні чорно-червоні палітурки брошур зачислили до екстремістів! А вони ж бачите такі ж демократичні!

На жаль тоді скандал швиденько зам`яли. І ніхто не став пояснювати ні молоді, ні іншим верствам населення, які ж претензії у Польщі до Бандери. А такі ж самі претензії є й у Чехії і в Словаччини і в Ізраїлю.

Почну з того, що Бандера був звільнений із польської в`язниці гітлерівцями. Вони ж допомогли йому організувати свою організацію. Яку вони взули, оділи, озброїли й вишколили. Нині у середовищі «націонал-демократів», модно хвалитися воєнними успіхами бандерівців. Он мовляв які меткі й розумні українці. Скільки років з ними НКВД не могло справитись! Воно й справді дивно, як безграмотний селянин, безкінечно далекий від практики вбивства собі подібних, зміг опанувати і балістику, і маскування, і партизанський побут, і оперативне мистецтво, і тактику і стратегію? А нічого дивного нема. Просто у гітлерівських вермахті, абвері й гестапо були дуже хороші вчителі.

А чи не задавали Ви собі питання: «Чому у бандерівців однакова уніформа? І де ті фабрики, які її шили?». На це теж є дуже проста відповідь. Це трофейна чехословацька форма, яку гітлерівський режим перефарбував і видав своїм холуям.

Одним словом, самого лише гітлерівського походження бандерівських військ, є достатньо, щоб країни, що постраждали від гітлеризму, ненавиділи наших «націонал-демократів». Але, нажаль, самим лише походженням бандерівських військ проблема не обмежується.

Зараз ніхто того не згадує. Але і бандерівці, і поліцаї, що потім пішли до бандерівців, приймали найактивнішу участь у холокості євреїв. Переважна більшість євреїв, що жила по селах, була виловлена й відправлена на розстріл не німцями, а гітлерівськими прихвоснями. Німці орудували, як правило, у містах. А для сіл у них були місцеві зрадники типу калмиків, власівців й наших коханих бандерівців. Для прикладу, у 2007му році, коли «націонал-демократи» святкували ювілей Шухевича, із Ізраїлю надійшло повідомлення. Що у музеї холокосту Яд-Вашем, є матеріали, що свідчать про те, що під безпосереднім командуванням Шухевича, у Львові було знищено кілька тисяч євреїв. І то це тільки у Львові. Й уявіть собі, що ізраїльський народ ні прощати, ні забувати це не збирається!

А в Чехії, Словаччини й Польщі є свої претензії. Бо у відношенні західноукраїнського населення цих національностей, бандерівці розв`язали свій геноцид. Без усякої вказівки від гітлерівців, зразу ж у 1941му році, почалася хвиля знищення бандерівцями не українських сіл. І у відповідь, під приводом необхідності боротьби з партизанами, поляки випросили у гітлерівців зброю й почали свої погроми. Німці зрозумівши, що у них в тилу починається громадянська війна, розійняли воюючих і перенацілили бандерівців на винищення євреїв. Для виконання цього «важливого замовлення» Гітлера, бандерівцям була дана можливість провести мобілізацію й збільшити чисельність своїх військ. А вже після холокосту, зміцнілі бандерівці почали другу хвилю геноциду не-українців. І перебили би усіх поляків, якби не червоні партизани й наступ Червоної Армії. Загалом на Західній Україні було винищено бандерівцями кілька сотень тисяч поляків. Немало загинуло й чехів зі словаками. Саме цими подіями й пояснюється те дивне відношення до українців під час операції «Вісла». Тоді, під час масового переселення людей, поляки від’їжджали до Польщі і добровільно і з усім своїм майном. А українців гнали на Україну силою, без майна, як худобу. Адже через бандерівщину ми заробили репутацію нації-зрадниці. І за це з нашими людьми ніхто не панькався.

Наслідки тої різні ще довго вилазитимуть Україні боком. Поки ми не поміняємо своїх національних героїв, нас ніхто в Європу не пустить.

А заміни героїв не буде поки своєю смертю не вимруть усі ті кого Советская Власть мордувала. До цієї категорії українців я й не пробую звертатись. Я звертаюсь до молоді. Чому це ви вбили собі в голову, що Бандера святий? Бо він воював зі Сталіним? Так Гітлер також воював зі Сталіним. Може Ви й Гітлера у святі запишете?! А Вам не приходило у голову, що за націоналістичну діяльність, Ви можете стати не в`їздними до Європи?

Я би і не писав цієї статті. Бо очевидно не бачу ні користі для України від членства у Західній Європі, ні перспективи туди попасти. З моєї точки зору це чистий міраж. А от проблеми ми від цього маємо. Для прикладу придивіться до наших відносин із Польщею. Зі сторони президента Польщі, нашому Ющенку, були дані обіцянки «замовити слово про Україну, для її вступу до Європи». (????) Що більш ніж дивно з огляду на вищесказане. А з нашого боку, за ці сумнівні послуги, Польща отримала свободу торгових операцій на Україні. В результаті Європа нам навіть не обіцяє нас прийняти. А польські підприємці вчинили масове розорення українського виробника. Чого варте одне тільки польське м'ясо!!! Мало того, що будучи вирощеним на гормонах, воно має малу собівартість, так на нього ще й дотації даються! Рік назад оптова ціна на польську свинину була 8 гривень за кілограм м`яса на кості. Коли наша свинина має собівартість від 16 гривень за кілограм. Тож не дивуйтесь, що український виробник масово розоряється. А масовий вивіз бурштину, кольорових металів, природного каменю, лісу і іншої сировини? Нас просто водять за носа.

На останок цього розділу мушу висвітити ще одне питання. Мене дуже хвилює разюча схожість у процесі розвитку партії більшовиків та наших «націонал-демократів».

Хочете вірте, а хочете – ні, але я можу, спираючись на марксистську теорію, довести, що у СРСР ніякого соціалізму в помині не було. І що Советскій Строй до марксизму взагалі ніякого відношення не має. Я можу надати двох свідків. Двох викладачів марксизму-ленінізму, які підтвердять мої слова. І це є моєю головною претензією до комуністів.

Я не прокурор. І не збираюсь когось звинувачувати. Але більшовики даремно провели свою революцію. Уся їхня програма провалилася. Замість знищення диктатури в Росії вийшло її укріплення. А замість введення оплати по труду – цілковите його винищення.

Головною ж причиною цього провалу стала Громадянська Війна. Саме необхідність воювати, привела до масового набору в лави більшовиків людей палаючих ненавистю до старого ладу. (Нинішні настрої в Україні дуже схожі до тих, що були тоді в Росії. Якщо поміняти слова «царизм» на «комунізм» а «буржуй» на «олігарх» то різниці взагалі нема. Так що мушу відмітити панове «націонал-демократи», що за останні 5 років Ви добряче збільшовичилися.) Цю масу не цікавило будівництво Соціалізму. ЇЇ цікавила помста тим хто їх мучив. І поки Сталін не винищив своїх Героїв Громадянської Війни в країні толку не було.

Так от панове. Даремно Ви комуністів боїтеся. Старі сталінці давно виздихали. А нинішня компартія потрібної кількості ненависників не має. А от хто їх має то це Ви самі та тимошенківці. От саме з Вашого середовища й виросте наступний аналог Советской Власти. Будуть у Вас свої Єжови й Берії. Буде і свій голодомор, зі своїм тридцять сьомим роком. Нікуди Ви самі від себе не дінетесь. А от Європі Ви не потрібні.
Володимир ДЕНИСЮК
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх