,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


До Євро-2012 «Київстар» сподівається впровадити технологію 3G
-3
До Євро-2012 «Київстар» сподівається впровадити технологію 3G


Компанія «Київстар» проводить активну підготовку до впровадження технології 3G. За відсутності ліценції, наразі триває підготовча робота: фаза планування та підготовка необхідних майданчиків. Ліцензія на 3G, покращення мережі для пакетної передачі даних та покращення покриття на дорогах, стадіонах, готелях – пріоритетні завдання при підготовці компанії «Київстар» до Євро-2012.

Про це повідомив заступник технічного директора компанії «Київстар» Сергій Климов.
«Єдине, що стримує компанію «Київстар» - це відсутність ліцензії. Як тільки конкурс буде оголошено, ми будемо брати участь, а зараз ведеться підготовча робота. Зокрема, фаза планування – це дуже клопітка робота, котру ми вже практично завершили. Крім того, триває підготовка існуючих майданчиків: ми дивимось які майданчики нам підійдуть для 3G і туди наперед інвестуємо в розвиток оптики. Загалом для практичного впровадження технології нам необхідні мінімальні зміни на радіомережі», - зазначив менеджер із зв’язків з громадськістю Львівської філії ”Київстар” Віктор Гальчинський.

Наразі оператор очікує продовження конкурсу на 3G ліцензію.

«3G буде актуальним ще, як мінімум, кілька років, оскільки цей стандарт має найбільшу кількість абонентських пристроїв. Практично всі телефони – 90% підтримують технологію 3G, 3,5G, високошвидкісну передачу даних, відеодзвінки, зворотню сумісність з технологією 2G. Це буде актуально, але це питання 2-ох років. Якщо впродовж цього часу буде зволікання з ліцензією, то, можливо, з’явиться новий парк пристроїв і вже буде стандарт 4G, який люди будуть використовувати», - зазначив Віктор Гальчинський.

За словами представників «Київстару», компанія на сьогодні готова і технологічно, і фінансово розгорнути мережу 3G впродовж кількох місяців після отримання ліцензії.

Нагадаємо, що єдину ліцензію на 3G зв'язок формату UMTS у 2005 році отримала компанія «Укртелеком».

Національна комісія регулювання зв’язку наприкінці вересня минулого року оголосила конкурс на видачу ліцензій, запропонувавши операторам смугу шириною 25 МГц на 15 років зі стартовою ціною 400 млн. гривень. Комісія призначила дату конкурсу на 27 листопада. Заявки на участь у конкурсі подали три оператори мобільного зв'язку: ЗАТ "Київстар GSM", ЗАТ "Український мобільний зв'язок" і ТОВ "Астеліт". Для підтвердження своєї участі оператори 23 листопада перерахували НКРЗ тендерні гарантії в розмірі 40 млн. гривень кожний.

Після цього, 25 листопада Президент Віктор Ющенко указом № 967 призупинив доручення Кабінету міністрів Національної комісії з питань регулювання зв'язку провести аукціони з продажу ліцензій на здійснення мобільного зв'язку в стандарті UMTS (3G) на використовуваних нині Міністерством оборони радіочастотах.

3G (з англ. third generation — «третє покоління») — технології мобільного зв’язку третього покоління – набір послуг, котрі об’єднують високошвидкісний мобільний доступ до Інтернету та послуги радіозв’язку. Технологія дозволяє організовувати відеотелефонний зв'язок, переглядати фільми та телепрограми на мобільному телефоні та ін.

Довiдка

Компанія «Київстар» обслуговує понад 22 млн абонентів, охоплює своєю мережею всі великі й малі міста та понад 28000 сільських населених пунктів України. Мережа «Київстар» включає понад 12500 базових станцій по всій країні. Технічний персонал компанії близько 1200 чоловік.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх