,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ознаки бидла
-2
* Бидло - це не тільки купка Гопник, які жують сємачкі. Офісний планктон, приміром, який живе в кредит і катається на Ляносах і Лачетті, на 99% складається з бидла, і по суті є його синонімом.

* Бидло не має власної думки, для цього біологічного виду характерне повне слідування стадному інстинкту (як в житті, так і в, наприклад, музичних смаках).

* Бидло надзвичайно чудово зомбується. Одним з найчудовіших способів зомбування є перегляд по телевізору "Свободи на Інтері". Ще вони обожнюють мітинги, маніфестації, масові побоїща, погромчики і взагалі будь-які провокації, які можуть скінчитися п'яним розгуляєм і побиттям мордастанів. Востаннє масово бидло погуляло в блакитному таборі під час Помаранчевої революції, але попередні результати першого туру Виборів-2010 змусили бидло влаштувати справжню блакитну оргію!

* У бидла завжди хтось винний і хтось поганий. Вони ж всі ніібацца чудові.

* Бидлота погано навчається, тому розвинена мережа ПТУ і шарашкіних ВУЗів працює на повну. Якщо ви бачите людину, яка ніфіга не розбирається в компі - то це, скоріше за все, бидло. Або блондинка. [3]

«Быдло — это не тот, кто о чём-то не задумывался. Быдло — это тот, кто считает нормальным не задумываться. Быдло — это не уровень интеллекта, быдло — это способ отправления жизненных потребностей.»* Бидло обожнює Цомеді Цлуб, Криве Дзеркало і взагалі культ Петросяна. Небидло, як відомо, дивиться Квартал 95 і Файну Юкрайну.

* Турбота про своє здоров'я виражається в кращому випадку в ходінні в "тренажорку", а в гіршому - у розмірі печінки і запущеними хронічними хворобами.

* Завдяки розвиненому стадному інстинкту і слабкості органу травлення черепної порожнини не переварює людей, які хоча б чимось відрізняються від бидла, в тому числі небидло.

* Естетичний смак, який найчастіше виражається в одязі, зводиться переважно до примітивної яскравості, а тому вдягнути чорні чоботи, голубі потерті штани і куртку кольору здурівшого апельсину вважається нормою.

* Велику частину словникового запасу бидла складають мати, вони служать наповнювачем речень і знаками пунктуації.

«Быдло — это не тот, кто о чём-то не задумывался. Быдло — это тот, кто считает нормальным не задумываться. Быдло — это не уровень интеллекта, быдло — это способ отправления жизненных потребностей.»

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх