,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович знову відмовився від теледебатів
  • 26 января 2010 |
  • 16:01 |
  • avner |
  • Просмотров: 29048
  • |
  • Комментарии: 8
  • |
0
Янукович знову відмовився від теледебатів

22-01-2010
"Телекритика"
Янукович знову відмовився від теледебатів

Віктор Янукович вчергове відмовився брати участь у телевізійних дебатах з Юлією Тимошенко. Про це він заявив під час виступу перед партійним активом Харківської області, повідомляє УНІАН.

«Усе, що вона встигла заявити за ці дні після першого туру, - усім зрозуміло, що вона в розпачі. Вона бачить, що вже програла вибори, і пропонує мені вступити з нею в змагання - у бруді, неправді змагатися з нею», - сказав Янукович, маючи на увазі свою відмову проводити теледебати з Тимошенко.

Він відзначив, що дебатував з чинним прем'єр-міністром протягом останніх п'яти років, а відповідь на ці дебати вже дав український народ в першому турі виборів.

«Те, що мені говорять, що з жінкою дарма сперечатися, - неправильно, я з цим не згодний. Я, у першу чергу, вважаю, що вона - прем'єр-міністр і повинна нести відповідальність за кожне своє слово. А якщо вона жінка - то повинна йти на кухню і показувати там свої примхи», - заявив Янукович.

Тему теледебатів 21 січня активно обговорювали політики в телевізійних студіях. Зокрема Ганна Герман у програмі «Я так думаю з Анною Безулик» на 5-му каналі 21 січня пояснила, чому лідер регіоналів Віктор Янукович не дебатуватиме з прем'єром Юлією Тимошенко. «Коли ми думали, що в другий тур (виборів президента) може вийти Сергій Тігіпко, ми планували робити з ним дебати, тому що там є з ким говорити. Але з ким говорити зараз?», - сказала вона.

Герман також зазначила, що люди діляться на тих, хто багато говорить, і на тих, хто багато робить. Янукович належить до тих, хто багато робить. «Говорити він не любить, говорити він не дуже вміє і це й не треба зараз країні», - зауважила Герман.

Віце-спікер Микола Томенко (БЮТ) заявив на 5-му в програмі «Час країни», що якщо лідер Партії регіонів прийде на дебати з прем'єром, то це буде його перемогою над командою технологів, яка робить з нього політика, який не може щось сказати сам.

Нагадаємо, що теледебати між кандидатами в президенти мають відбутися в ефірі Першого національного. Ні Юлія Тимошенко, ні Віктор Янукович в першому турі участі в теледебатах не брали.

Те, що перед першим туром не було дебатів між головними претендентами на президентське крісло, це ненормально, цитує журналіста й телеведучого Вахтанга Кіпіані ZIK. Якщо такі дебати не відбудуться і перед другим туром, це буде підтвердженням того, що Янукович не підготовлений до роботи президента і до ролі публічного політика.

«Я вів перед виборами на Першому каналі програму "Українська рулетка". Там був такий прес-клуб, де мало бути 10 журналістів. І програма з Януковичем не відбулась тому, що його штаб виставив умову, щоб всі 10 журналістів в студії були від штабу Януковича. Тобто ця людина взагалі не говорить з людьми, з журналістами, з публікою непідготовленою. Люди говорять, що це менше зло, ніж Тимошенко. Але Тимошенко принаймні іноді, хоча, звісно, в неї теж недоліків надзвичайно багато, ходить на прес-конференції, де можна поставити запитання поза узгодженням», - зазначив Кіпіані.

«Телекритика»

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх