,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Уряду Ізраїлю доповіли про «загрозливий антисемітизм» в Україні
  • 25 января 2010 |
  • 13:01 |
  • нах... |
  • Просмотров: 21626
  • |
  • Комментарии: 14
  • |
0
продовж 2009 року в Україні спостерігалося "загрозливе зростання" антисемітських настроїв, апогеєм яких стала передвиборна президентська кампанія. Такі висновки містяться у звіті, розглянутому у неділю урядом Ізраїлю.

Уряду Ізраїлю доповіли про «загрозливий антисемітизм» в Україні
Синагога у Києві


За висновками ізраїльського агентства з репатріації "Сохнут", упродовж року, що минув, у світі було зареєстровано найбільшу кількість антисемітських актів від часу закінчення Другої світової. Професор Діна Порат з тель-авівського університету, представляючи новий звіт на розгляд ізраїльського Кабміну, особливо відзначила "загрозливе зростання" антисемітських настроїв в Україні упродовж 2009 року.

Серед іншого, йдеться про інциденти у Кременчуці, Коломиї та Черкасах. У цих містах були зафіксовані напади на cинагоги та розповсюдження листівок із расистськими закликами. Як відзначається у звіті, правоохоронні органи України, як правило, оперативно реагують на відповідні злочини. Однак головною проблемою залишається поширення антисемітських настроїв у суспільстві.

Уряду Ізраїлю доповіли про «загрозливий антисемітизм» в Україні

Антисемітизм є проблемою цілої Європи. На фото: паплюження єврейського цвинтаря у Франції


«Все починається зі шкільного виховання»

Антисемітизм є проблемою цілої Європи. На фото: паплюження єврейського цвинтаря у ФранціїBildunterschrift: Groansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Антисемітизм є проблемою цілої Європи. На фото: паплюження єврейського цвинтаря у Франції Та безпрецедентна активність антисемітських сил, за словами Порат, була зафіксована у період агітаційної кампанії, що передувала виборам президента України. Раніше Діна Порат вже називала антисемітизм однією з центральних проблем українського суспільства, котра має постійну тенденцію до зростання.

"Все починається зі шкільного виховання. Ми неодноразово звертали на це увагу президента України. Якщо держава боротиметься із цими проявами зі шкільного віку - вірю, що рівень антисемітизму в Україні неодмінно піде на спад", - зауважує депутат Кнесету і екс-глава "Сохнуту" Зеев Бельський.

Уряду Ізраїлю доповіли про «загрозливий антисемітизм» в Україні
Наруга над єврейським похованням у Польщі


Поступ у низці країн та антисемітизм на державному рівні

Наруга над єврейським похованням у ПольщіBildunterschrift: Groansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Наруга над єврейським похованням у Польщі За підсумками урядового засідання прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оголосив про створення урядової комісії, яка відповідатиме за посилення протидії проявам національної нетерпимості у світі. Нетаньяху не згадував Україну у контексті держав, де влада ігнорує тривожні прояви. Окремо прем'єр Ізраїлю похвалив Німеччину, Францію, США та Канаду за наполегливу боротьбу із проявими антсемітизму. Серед країн, де антисемітизм заохочують на державному рівні, названо Іран та Венесуелу.

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх