,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Вибори в Україні: Берлін, Париж та Лондон нікого не підтримують, але хочуть мирних відносин Києва з Москвою
  • 7 января 2010 |
  • 21:01 |
  • jorik.13 |
  • Просмотров: 21156
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
0
Берлін, Париж та Лондон не підтримують "жодного кандидата". Разом з тим, вони хочуть, щоб Україна була загалом економічно сильною та демократичною державою, яка підтримує "мирні відносини з Росією". Це дуже важливо "для стабільності континенту", заявив Пьєр Лелуш, статс-секретар з європейських справ МЗС Франції. Про це повідомляє інформагентство «Франс прес». Підтвердження з інших джерел не надходило.

Відповідну заяву було озвучено в четвер на зустрічі статс-секретарів міністерств закордонних справ трьох країн у Парижі. Британію представляв Кріс Браянт, Німеччину – Вернер Гойєр.

Президентські вибори в Україні 17 січня стали лише однією з супутніх тем тристоронньої зустрічі, що проводилася у Парижі. Перед цим Німеччина та Франція узгоджували перелік тем, що потребують зміцнення співпраці, зокрема, про координацію політики в аерокосмічній галузі.

За даними агентства AFP, «прозахідний» чинний президент Віктор Ющенко має слабкі шанси на переобрання. Натомість лідирують в громадських опитуваннях серед кандидатів у президенти «проросійський» лідер опозиції Віктор Янукович та прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Німецький політолог: напевне новорічний рефлекс європейців

Професора політології Кельнського університету Ґергарда Сімона у тристоронній заяві європейських дипломатів дещо засмутило речення про майбутні "мирні відносини" між Україною та Росією. Для нього є насамперед несподіваним те, що це єдина зовнішньополітична проблема, яку наголошено. Адже "скоріше можна було очікувати, що три країни бажають добрих відносин України з Євросоюзом", зауважив політолог.

Побажання європейців Сімон сприймає радше як "новорічний рефлекс". Адже, нагадує політолог, в минулі роки саме на початку січня "часто мали місце великі ускладнення з забезпеченням Європи російським газом через українські газопроводи". Ці ускладення були не в останню чергу зумовлені браком координації між Україною та Росією, вважає він.

"Наскільки я розумію, ці три держави, а з ними й Європейський союз, сподіваються, що в майбутньому таких проблем з енергопостачанням не буде. А якраз передумовою для цього є добрі відносини України з Росією. Так я розумію суть заяви",- сказав Сімон.

Втім, додав експерт, жоден з українських кандидатів у президенти "не виступає за щось інше, окрім мирних взаємин з Росією".

Захар Бутирський / Роман Гончаренко / AFP
ссылка
(пардон, но на сайте не было русскоязычного варианта)

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх