,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кличко захистив титул чемпіона світу ФОТО + ВІДЕО
 • 13 декабря 2009 |
 • 15:12 |
 • нах... |
 • Просмотров: 26493
 • |
 • Комментарии: 22
 • |
0
Українець Віталій Кличко (39-2-0, 37 нокаутів) захистив титул чемпіона світу за версією WBC у надважкій вазі. Бій протривав усі 12 раундів, наш співвітчизник переміг американця Кевіна Джонсона (22-1-1, 9 нокатуів) одноголосним рішенням суддів.

Рахунок усіх суддівських записок 119:109.

З першого раунду суперник Кличка віддав ініціативу українцю і працював другим номером. Кличко весь час працював активніше, намагаючись проводити серійні атаки. Однак американець продемонстрував чудовий захисний стиль - постійна швидка робота тулубом, ухили, удари назустріч, блокування ударів руками, лівим плечем.

Віталій розпочав із намацування суперника неакцентованими ударами, однак із кожним раундом збільшуючи їх потужність. Практично весь бій Кличку було важко діставати голову суперника кросом, Джонсон упирався в канати і сильно ухилявся назад.

У першій поливні протистояння бою Джонсону вдавалося проводити джеби назустріч і у рідкісних контратаках. Нагадала давня проблема українця - у нього з'явилося невелике розсічення правої брови, яке, однак, не розвинулося у щось серйозне.

З другої половини бою Кличко став більше влучати правим кросом, а також знайшов протиотруту постійним відхилянням суперника вправо - подвійний лівий боковий. На останній хвилині восьмого раунду Віталій зробив кілька незвичних для себе рухів тулубом у стилі самого Джонсона і вибухнув трійкою лівий-правий-лівий, кожен удар якої пішов чітко у голову суперника.

У десятому раунді українець повністю пристосувався до корявої манери Джонсона. Віталій став вільніше працювати серіями по різним поверхам.

Наприкінці одинадцятого та дванадцятого раундів Джонсон спробував вибухнути атаками, однак напоровся на зустрічні удари українця.

Варто сказати, що американець увесь бій намагався роздратувати Віталія своєю акторською майстерністю. Але в останнім трихвилинці Віталій вирішив змусити суперника відволіктися на підняту вгору праву руку у той же час проводячи лівий боковий. І перший раз в нашого співвітчизника це вдалося.

Після поєдинку Джонсон поліз у розбори до Кличка-старшого, однак боксери були розтягнуті за участю Володимира Кличка.

Кличко захистив титул чемпіона світу ФОТО + ВІДЕО


Кличко захистив титул чемпіона світу ФОТО + ВІДЕО


Кличко захистив титул чемпіона світу ФОТО + ВІДЕО


Кличко захистив титул чемпіона світу ФОТО + ВІДЕО


Кличко захистив титул чемпіона світу ФОТО + ВІДЕО


Кличко захистив титул чемпіона світу ФОТО + ВІДЕО


1 раунд


2 раунд


3 раунд


4 раунд


5 раунд


6 раунд


7 раунд


8 раунд


9 раунд


10 раунд


11 раунд


12 раунд


Оголошення переможцяисточник + источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх