,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Антипремія від УГСПЛ «БУДЯК РОКУ»
-2
10.12.2009
Лауреати Антипремії Будяк року - 2009
1. Верховний суд України в номінації «За відверту зневагу до принципів правосуддя»

У 2009 році, у справі Олександра Яременка, Верховний суд України проявив зневагу до принципів правосуддя та міжнародних зобов’язань України і принизив авторитет судової влади в Україні. Зокрема, він відмовився скасовувати рішення щодо засудження Яременка, хоча Європейський суд чітко вказав, що засудження було результатом несправедливого судового розгляду. У іншій справі Луценка після рішення Європейського суду Верховний суд навіть відмовився переглянути вирок.

Верховный суд Украины

2. Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в номінації «За систематичні порушення прав людини»

У 2009 році міністр МВС та його відомство неодноразово порушували презумпцію невинуватості особи через поширення тверджень про винуватість затриманих або обвинувачених у вчиненні злочину. Також набуло поширення зупинення мирних зібрань міліцією без рішення суду та достатніх підстав.

Юрий Луценко

3. Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі «За обмеження свободи вираження поглядів»

У 2009 році Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі здійснювала систематичні дії, спрямовані на обмеження свободи вираження поглядів. Цього року комісія прямо або опосередковано заборонила до поширення фільми, телепрограми та книжки. На думку українських правозахисників, дії Комісії не обґрунтовані та не пропорційні поставленим цілям.

Национальная экспертная комиссия

4. Міський голова Харкова Михайло Добкін «За брутальне порушення права на охорону здоров’я»

Всупереч вимогам 7-ми міністерств і відомств, а також всупереч законодавству Михайло Добкін повністю ліквідував міський протитуберкульозний стаціонар на 675 ліжок. Унаслідок цього 1,5-мільйонне місто залишилося без єдиного стаціонарного ліжка для хворих на туберкульоз. Заодно Михайло Добкін ліквідував єдине в області торокальне хірургічне відділення.

Михаил Добкин

5. Северодонецька міська рада «За порушення екологічних прав»

Міська рада фактично проголосила Сєвєродонецьк єдиним містом у країні, де не існує скверів і парків – депутати досі не спромоглися визначити і документально закріпити їхні території. За таких умов зупинити вирубки парків і їх забудову практично неможливо. Це підтверджується рішеннями Сєвєродонецького міського та Донецького апеляційного адміністративного судів.

Северодонецк

6. Одеський міський голова Едуард Гурвіц «За систематичні перешкоджання у проведенні мирних зібрань»

Міський голова міста Одеса та його підлеглі неодноразово перешкоджали проведенню мирних зібрань. Зокрема, 5 травня 2009 року за ініціативою посадовців Одеської міської ради, був заборонений Марш свободи, що мав проводитися громадською організацією «Об’єктивна реальність».

Эдуард Гурвиц

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх