,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тернопольский облсовет требует восстановления ядерного статуса Украины
  • 28 августа 2009 |
  • 11:08 |
  • нах... |
  • Просмотров: 17769
  • |
  • Комментарии: 28
  • |
0
Тернопольский облсовет требует восстановления ядерного статуса Украины

Об этом говорится в сообщении пресс-службы ВО «Свобода», поступившем в «Обком»:

Тернопільська облрада вимагає від керівництва української держави відновлення ядерного статусу

27 серпня 2009 року з ініціативи фракції ВО «Свобода» Тернопільська обласна рада ухвалила заяву до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Верховної Ради України та Посольства Російської Федерації в Україні з приводу публічного звернення Президента Російської Федерації до Президента України Віктора Ющенка.

«Ми, депутати Тернопільської обласної ради, висловлюємо глибоке обурення зверненням Президента Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва до української влади із безпідставними звинуваченнями. Це є виявом неповаги до української нації та інформаційною підготовкою московської експансії в Україну напередодні президентських виборів», - йдеться у зверненні.

Депутати Тернопільської обласної ради з обуренням засуджують намагання Президента Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва та його адміністрації диктувати суверенній Українській Державі та її представникам вимоги як до внутрішньої, так і зовнішньої політики.

«Викликають стурбованість заяви представників парламентських політичних сил України, таких як БЮТ, Партія регіонів, Комуністична партія, які, фактично, солідаризувалися з позицією керівника сусідньої держави в його нападках на Україну і українців.

Згідно з Будапештським меморандумом, Україна добровільно позбулася третього у світі ядерного потенціалу і стала без’ядерною державою. Всі свої зобов’язання Україна виконувала, виконує і буде виконувати, тому ми вправі розраховувати на таке ж ставлення до себе з боку держав-гарантів. Натомість одна з так званих «держав-гарантів» – Російська Федерація вже декілька років веде відверто ворожу політику щодо України. В арсеналі Кремля: територіальні претензії щодо Криму, Севастополя, о.Тузли, енергетичний шантаж, інформаційні диверсії, а також постійні голослівні звинувачення щодо нібито крадіжок газу, неможливості забезпечити його транзит українською територією, міфічних утисків російськомовної меншини. Водночас у протистоянні з Москвою Україна не почула жодного рішучого слова на свою підтримку з боку інших держав-гарантів: США та Великої Британії. Ці держави жодного разу не відреагували на погрози, економічний та інформаційний тиск на Україну з боку Кремля.

З огляду на це, ми, депутати Тернопільської обласної ради, звертаємося до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Верховної Ради України з наступними вимогами:

1. Заявити про розірвання Будапештського меморандуму 1994 року і відновити ядерний статус України. Припинити участь України в ЄЕП. Вийти з СНД. Вивести російські війська з Криму.

2. Забезпечити фінансування Збройних Сил України на рівні 4% ВВП. Забезпечити негайне створення широкої добре вишколеної мережі резервістів та прискорити перехід Збройних Сил України на професійну основу.

3. Ухвалити Закон України «Про люстрацію».

Вимагаємо, щоби Служба безпеки України негайно здійснила перевірку вищих посадових осіб України та керівництва політичних сил на причетність до співпраці зі спецслужбами Російської Федерації.

Ми, депутати Тернопільської обласної Ради, переконані, що українська нація, об’єднана ідеєю побудови Великої України, спроможна розв’язати будь-які проблеми на своєму шляху, не зважаючи на жодні провокації».

сточник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх