,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Про блок "Наша Україна"
0
2002 рік. Створення Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна"


9 січня 2002 року біля пам'ятника Михайлу Грушевському було підписано Угоду про створення Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна". До складу Блоку, який взяв участь у парламентській кампанії, ввійшли десять партій: Конгрес українських націоналістів, Ліберальна партія України, Молодіжна партія України, Народний Рух України, партія "Реформи і порядок", партія "Солідарність", партія "Християнсько-демократичний союз", політична партія "Вперед, Україно!", Республіканська християнська партія, Українська народна партія.

Про блок "Наша Україна"


Під час тієї кампанії опозиційний кандидат в народні депутати Віктор Ющенко власноруч намалював підкову і сонечко – символи майбутнього Блоку Віктора Ющенка «Наша Україна».

Про блок "Наша Україна"


Протягом усієї кампанії у виборчі штаби Блоку надходять тисячі дзвінків від виборців з питанням: «де можна вступити в "партію Ющенка"? Люди хочуть голосувати саме за цю партію».
Блок Віктора Ющенко набрав більше 23 відсотків голосів, здобувши 70 депутатських мандатів. На базі блоку було створено парламентську фракцію "Наша Україна", у яку ввійшло ще 47 депутатів-мажоритарників. Фракція "Наша Україна" - 117 депутатів - стала найбільшою опозиційною режимові Кучми парламентською фракцією. Крім того, вибори 2002 року вперше показали, що комуністичні ідеї стали втрачати свою підтримку в суспільстві.

2004 рік. Вибори Президента України. Помаранчева Революція

4 липня 2004 року в Києві на Співочому полі Віктор Ющенко висуває свою кандидатуру на пост Президента України й каже: "Я вірю в Україну! Знаю свій обов'язок! Я йду в президенти! Я виграю вибори!". Цей його крок приходить підтримати близько 100 тисяч українців з усіх регіонів країни. Упродовж усієї президентської кампанії Віктор Ющенко та його прихильники зазнають безпрецедентно жорсткого тиску. Мобілізований владою адмінресурс залякує виборців. Майже всі українські ЗМІ, монополізовані режимом Кучми й наближеними до нього олігархами, безупинно виливають потоки брехні на народного кандидата, його програму та його прихильників.

Про блок "Наша Україна"


Дії, проведені владою, не залякали ні Ющенко, ні людей, які вірили у нього. Навпаки – бажання протистояти режимові зростало кожного дня. Люди різними засобами демонстрували підтримку Ющенкові – помаранчева стрічка на машині, шарфик, прапорець, пісні - все це пов’язувало Віктора Ющенка і його прихильників. Разом вони вже нічого не боялись і упевнено йшли до перемоги.
Важливими стали кроки Ющенка, як відповідального політика, який розумів, що за ним стоїть не лише політична сила, а ціла нація. Віктор Ющенко пішов на вибори з народною програмою «10 кроків назустріч людям». Вперше програма кандидата в Президенти складалася не з порожніх гасел, а з конкретних пропозицій, які мали покращити життя кожного українця.

Перший тур виборів. 31 жовтня 2004 року

У першому турі таки перемагає народний кандидат Віктор Ющенко. 10 листопада Центрвиборчком оголошує остаточні результати першого туру: Віктор Ющенко - 39,87%, Віктор Янукович - 39,32%, Олександр Мороз - 5,81%. До коаліції, що підтримує народного кандидата, приєднуються лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз, лідер Партії промисловців і підприємців України Анатолій Кінах та багато інших політичних сил, опозиційних режимові Кучми.

Кульмінацією цих брудних технологій стає отруєння Віктора Ющенка в самому розпалі кампанії. 10 вересня 2004 року Віктора Андрійовича було госпіталізовано у віденську клініку "Рудольфінерхауз". Та вже 18 вересня Ющенко стоїть на Європейській площі. "Мене могло вже не бути», - говорить він, і тисячі вражених українців плачуть, дивлячись на його лице.

Про блок "Наша Україна"


Другий тур виборів. 21 листопада 2004 року

Тиск на виборців, використання адмінресурсу, брудні технології в пропаганді та відверте попрання норм закону й моралі з боку старого режиму сягають свого апогею. 24 листопада ЦВК оприлюднює підтасовані на користь провладного кандидата результати виборів: Віктор Ющенко - 46,69%, Віктор Янукович - 49,42% голосів.

Оголошені дані різко контрастують із результатами національного екзит-полу: Віктор Ющенко - 54% голосів, Віктор Янукович - 43% (екзит-пол проводив консорціум: КМІС, Центр ім. Разумкова, Фонд "Демократичні ініціативи" методом анонімного анкетування). Народ України та міжнародна спільнота не визнають результатів, оголошених ЦВК, а вибори називають такими, що не відповідають правовим і демократичним стандартам. В ніч з 21 на 22 листопада розпочинається Помаранчева революція.

Третій тур виборів. 26 січня 2004 року

Починаючи з дня голосування другого туру з усіх куточків країни в Київ з'їжджаються сотні тисяч українців, обурених фальсифікаціями виборів. На головній площі столиці, майдані Незалежності, зростає протестне наметове містечко. Народні депутати - сьогоднішні віце-прем'єри, міністри, голови адміністрацій - та прості громадяни, незважаючи на холод і загрозу сили з боку старого режиму, пліч-о-пліч відстоюють право українців на чесні вибори. Майже місяць увесь Київ разом з Майданом скандує: "Ми не бидло, ми не козли..." Під тиском українського народу та міжнародної громадськості влада погоджується на проведення повторного голосування.

Про блок "Наша Україна"


Переголосування проходить під пильною увагою десятків тисяч спостерігачів, що приїхали в Україну з усіх куточків земної кулі. 20 січня 2005 року ЦВК оголошує результати переголосування: Віктор Ющенко - 51,99%, Віктор Янукович - 44,20%. На адресу Віктора Ющенка, народного кандидата, який переміг на виборах, надходять численні привітання від урядів, парламентів і глав держав з усього світу.

Інавгурація

У неділю, 23 січня 2005 року, о 12.00 на урочистому засіданні Верховної Ради новообраний Президент України Віктор Ющенко складає присягу. О 13.00 Віктор Ющенко виступає з урочистою промовою на майдані Незалежності, де зібралося понад півмільйона українців, що підтримали його. Помаранчева революція завершується перемогою. Ми відстояли своє право обирати того президента, якому віримо й готові довірити своє майбутнє.

Про блок "Наша Україна"


2005 рік. Створення партії "Народний Союз Наша Україна"

Ідею створення єдиної народної партії європейського типу на базі Блоку "Наша Україна" висловив Віктор Ющенко ще 2002 року, відразу після парламентських виборів.
Та особливо на революційному Майдані викристалізувалося бажання українців бачити Віктора Ющенка на чолі партії , десятки тисяч "майданівців" у ті революційні дні виявляли бажання вступити в "партію Ющенка". Після перемоги на президентських виборах Віктор Андрійович доручає питання створення єдиної партії Романові Безсмертному. У переговорному процесі бере участь широке коло політичних сил, і не лише тих, які були учасниками блоку.

4-5 березня 2005 року проходить Установчий з'їзд партії "Народний Союз Наша Україна". Почесним головою партії обрано Президента України Віктора Ющенка, головою Ради партії - тодішнього віце-прем'єр-міністра України Романа Безсмертного. Центральний виконком очолив Юрій Єхануров.

Про блок "Наша Україна"


2006 - 2008 рік. Партійне будівництво та вибори в парламент

Головним завданням Партії Ющенка стало створення в Україні цивілізованої політичної системи, утвердження принципів прозорості та відповідальності влади. І єдиний спосіб, що уможливив би створення такої системи, - була перемога на парламентських і місцевих виборах.

Виходячи з головного завдання, стратегія партії у першу чергу була спрямована на побудову та зміцнення політичної організації. Вже станом на 2006 рік в лавах партії нараховувалося близько 195 тисяч чоловік, і ця цифра постійно збільшувалася.
На парламентські вибори 2006 року партія пішла єдиним блоком з Конгресом Українських Націоналістів, Народним Рухом України, Партією промисловців і підприємців України, Партією Християнсько-Демократичний Союз та УРП “Собор”. Угоду про створення Блоку «Наша Україна» було підписано саме на Помаранчевому Майдані – місці, де відродилася українська демократія і народилася партія «Наша Україна».

Про блок "Наша Україна"


Після виборів, на яких Блок набрав 13,95 відсотків голосів виборців, було створено парламентську фракцію «Наша Україна», яку очолив Роман Безсмертний.

Про блок "Наша Україна"


Виконуючи передвиборчі обіцянки, фракція Блоку «Наша Україна» в парламенті утворила демократичну коаліцію з фракціями БЮТ та соціалістами.

Про блок "Наша Україна"


Однак через особисті амбіції та жадобу влади один з партнерів, фракція СПУ підступно вийшла з коаліції. Після зради Олександра Мороза, а згодом – Анатолія Кінаха, фракція «Наша Україна» пішла в опозицію.

Про блок "Наша Україна"


У партійному житті також відбувалися зміни. 7 грудня 2006 року на засіданні політради в Пущі-Водиці Головою ради партії "Нашої України" було обрано голову Секретаріату Президента Віктора Балогу. Головою центрального виконавчого комітету партії рада призначила Романа Безсмертного.

Про блок "Наша Україна"


В березні 2007 року представники партійних організацій БЮТ та партії "Наша Україна", а також партійних фракцій у радах областей, Києва, Севастополя і Криму підписали угоду про об'єднану опозицію.

Про блок "Наша Україна"


Враховуючи те, що нова більшість в парламенті була створена шляхом незаконного входження депутатів-зрадників до новоствореної коаліції та захищаючи права ошуканих виборців, Президент Віктор Ющенко прийняв рішення про розпуск парламенту та призначення дострокових парламентських виборів.

«Наша Україна» розпочала виборчу кампанію. В цей період до лав партії вступає В’ячеслав Кириленко. На IV з'їзді «Нашої України», 31 березня 2007 року його обирають головою партії "Народний союз "Наша Україна".

Про блок "Наша Україна"


Позачергові парламентські вибори 2007 року партія також пройшла у форматі блоку. Блок "Наша Україна – Народна Самооборона" утворили 10 партій: «Наша Україна», Християнсько-Демократичний Союз, «Вперед, Україно!», Європейська партія України, Народний Рух України, ГП «Пора», Українська народна партія, Конгрес Українських Націоналістів, УРП «Собор» та Партія захисників Вітчизни. Напередодні виборів вони підписали Декларацію об’єднання демократичних сил, а в ході голосування Блок набрав 14,15 відсотків голосів. Утворену в парламенті фракцію очолив В’ячеслав Кириленко.

Про блок "Наша Україна"


29 листопада 2008 року на VI з'їзді партії "Народний Союз Наша Україна" головою партії було обрано Віктора Ющенка.

Про блок "Наша Україна"


Виступаючи на засіданні політради партії 16 травня 2009 року, Голова "Нашої України", Президент України Віктор Ющенко сказав: «Ключове завдання нашого сьогоднішнього засідання є ренесанс партії, відбудова її в організаційному сенсі, повернення їй енергії».

За пропозицією Віктора Ющенка, на посаду Голови Ради партії було обрано Віру Ульянченко. Після голосування вона подякувала однопартійцям за довіру і наголосила, що для неї дуже важливо залишатися з партією у скрутні часи. «Ми сьогодні повинні передусім відновити авторитет, який партія мала в 2005 році, при створенні». «Я хочу, щоб у партії не було різного чванства, пихатості, щоб ми були всі рівні члени партії і служили тій ідеї, для якої партія була створена – ідеї незалежної, заможної, чесної і багатої України зі справедливим демократичним суспільством» - сказала Віра Ульянченко.

Про блок "Наша Україна"


"Народний Союз Наша Україна" - це народжена Помаранчевою революцією партія, яка відповідає зрілості суспільства й уособлює прагнення народу України.
Нас об'єднує стратегічна мета - реалізація місії Президента України: зробити життя людей гідним і безпечним, а Україну - сильною і заможною.
Наша партія - це партія українського народу, партія, яка виражає його інтереси та реалізує його волю".
(Із Програми політичної партії "Народний Союз Наша Україна")

Одним з основних і постійних завдань партії є контроль за ефективністю реалізації державних програм і політики Президента на центральному та регіональному рівнях.
Крім того, перед партією стоїть і моральне завдання. Воно полягає в подоланні існуючого стереотипу, відповідно до якого партії створюються лише для реалізації в парламенті особистих і корпоративних інтересів. Завдання "Нашої України" - започаткувати фундаментальну політичну традицію, що спирається на демократичні цінності та діє в інтересах суспільства.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх