,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Луцьку вимагають від СБУ знайти та покарати противників встановлення пам’ятнка Бандері
0
Луцька міська організація ВО «Свобода» оприлюднила заяву, у якій вимагає від управління Служби Безпеки України у Волинській області провести розслідування фактів появи антиукраїнських листівок на вулицях міста та покарати винних. Про це повідомили ЗІКу сьогодні, 9 липня, у прес-службі Луцької МО ВО «Свобода».

У заяві йдеться:

«Луцька міська організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» обурена тим, що на вулицях обласного центру Волині масово з'явилися листівки антиукраїнського змісту. Їх автори вдаються до фальшування та перекручення історичних фактів. Мабуть, саме тому на цій агітпродукції не міститься жодних вихідних даних.

Ми вважаємо, що поява таких листівок свідчить про те, що в Луцьку нагнітається істерія, спрямована проти справжніх героїв – Української Повстанської Армії, Організації Українських Націоналістів та її Провідника Степана Бандери. Це свідчить про те, що проросійські сили досі не можуть змиритися з існуванням незалежної України, за яку боролись і вмирали Степан Бандера та мільйони українців.

Тому ми вимагаємо:

* від управління Служби Безпеки України у Волинській області провести розслідування фактів появи антиукраїнських листівок на вулицях міста і покарати винних;
* від департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради очистити Луцьк від такої агітпродукції, що масово розклеєна по вулицях».

Довідка ЗІКу.

6 липня аноніми заліпили центральні вулиці Луцька провокативними листівками, у яких закликали не споруджувати монумент «кату та головорізу» Бандері. На листівці подана світлина Провідника ОУН із поєднанням німецько-фашистської символіки. Лучан повідомили і про «злочинну» діяльність підрозділів ОУН-УПА на території Волинської області: «з вересня 1943 по грудень 1954 року на території Волині загинула від рук бандитів з УПА та боївок ОУН у 746 населених пунктах області 8281 людина, з них 5099 чоловіків, 2127 жінок та 1055 дітей». А також запропонували «проклясти» такого героя.

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх