,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЧЕРВОНИЙ КОМУНІЗМ І КОРИЧНЕВИЙ ФАШИЗМ - РІДНІ БРАТИ
  • 1 июля 2009 |
  • 23:07 |
  • Olmir |
  • Просмотров: 24318
  • |
  • Комментарии: 13
  • |
0
"Ми повинні перетворити Росію в пустелю, населену білими неграми, яким ми дамо таку тиранію, яка не снилася ніколи найстрашнішим деспотам Сходу. Різниця лише в тому, що тиранія ця буде не праворуч, а ліворуч, не біла, а червона. У буквальному значенні цього слова червона, тому що ми проллємо такі потоки крові, перед якими здригнуться й сполотніють усі людські втрати капіталістичних воєн. Ми не маємо часу, немає можливості вишукувати дійсних, активних наших ворогів. Ми змушені стати на шлях фізичного знищення всіх класів, усіх груп населення, з яких можуть вийти можливі вороги нашої влади". (Ця привселюдно оголошена програма революційних дій належить Левові Троцькому).

Ще в 20-му році Троцький запропонував перетворити країну в гігантський концентраційний табір, точніше - систему таборів.

Зинов'єв, Троцький і їхня компанія заявили про необхідність знищення мільйонів співгромадян - "можливих ворогів" - за шість років до того, як Адольф Гітлер написав "Майн Кампф", книгу, яку загальноприйнято називати "Біблією нацизму" і "найбільш людиноненависницькою книгою у світі". До речі, ні Гітлер, ні інші керівники Третього Рейха - Рудольф Гесс, Герман Герінг, Йозеф Геббельс, Мартін Борман, Генріх Гіммлер, Альфред Розенберг, Рейнхард Гейдріх - ніколи не закликали до знищень десятків тисяч своїх співгромадян-німців!

ВЧК приступила до масових розстрілів "ворогів радянської влади" до того, як виникло гестапо (яке, до речі, ніколи не робило таких масових акцій усередині країни!). Концентраційні табори для "ворогів народу" були створені й узаконені в Радянській Росії за п'ятнадцять років до того, як чиновник міністерства внутрішніх справ Адольф Вагнер висловився про необхідність створення концтаборів у Німеччині.

"Характерним для методів фашистської боротьби є те, що вони більше, ніж інші партії, засвоїли й застосовують на практиці досвід російської революції. Якщо їх розглядати з формальної точки зору, тобто з погляду техніки їхніх політичних прийомів, то це повне застосування більшовицької тактики й спеціального російського більшовизму". (Бухарін М. Доповідь Комінтерну// Дванадцятий з'їзд РКП (б)).

...Гітлер не один раз заявляв, що націонал-соціалізм є те, чим міг би стати марксизм із невеликими виправленнями. Фюрер визнавав, що багато чому навчився у Леніна і Троцького, у тому числі тому, як обманювати й вести за собою маси. "Я багато чому навчився у марксистів, - говорив Гітлер, - і я визнаю це без коливань. Я вчився їхнім методам". Гітлер у застільній бесіді заявив своїм наближеним: "Після перемоги над Росією було б найкраще доручити керування країною Сталіну, звичайно, при німецькій гегемонії. Він краще, ніж хто-небудь інший, здатний упоратися з росіянами".

Колега Геббельса у 30-і роки Г. Раушнінг згадує: "Геббельс, і не тільки він один, у роки боротьби майже врочисто заявляв про глибоке споріднення націонал-соціалізму й більшовизму; подібна ж думка про більшовиків розвивалася й після приходу нацистів до влади, хоча про це вже не говорили відверто. Але й цього мало! У своєму щоденнику Геббельс писав: "Штеннес говорить, що я - Сталін нашого руху, який оберігає чистоту ідеї. Я не Сталін, я ним стану". У тому ж щоденнику Геббельс із гордістю заявляє: "Я - націонал-більшовик".

23 серпня 1939 року під час зустрічі з І. Ріббентропом у Кремлі Сталін виголосив тост: "Я знаю, як німецький народ любить свого фюрера. Тому я хотів би випити за його здоров'я". Другий тост Сталін вимовив за Гіммлера, "людину, яка забезпечує безпеку німецької держави". Представляючи гостеві Л. Берію, Сталін жартівливо сказав: "Це наш Гіммлер". Ріббентроп дещо пізніше ділився враженнями зі своїм італійським колегою: "Я почував себе в Кремлі, як серед старих партійних товаришів".

Але не тільки німецькі нацисти бачили в Сталіні рідну душу... Вождь російських фашистів у Маньчжурії, К. Родзаєвський, заявив: "Не відразу, поступово, крок за кроком, прийшли ми до цього висновку й вирішили: сталінізм і є те саме, що ми помилково називали "російським фашизмом". Це наш російський фашизм, очищений від крайнощів, ілюзій і оман"...

На тему кровного або, як тепер говорять, генетичного зв'язку між комунізмом і націонал-соціалізмом є безліч фактів і документів, але, мабуть, одним з найприголомшливіших є лист великого російського вченого В. Павлова, написаного у Раду Народних Комісарів у грудні 1934 року: "Ви дарма вірите у світову революцію. Ви сієте по культурному світу не революцію, а з величезним успіхом фашизм. До вашої революції фашизму не було". Викриваючи фашистів, ми зобов'язані викривати і радянських комуністів, які заохочували нацистів на здійснення злочинів і мали намір скористатися результатами їхніх злочинів.

Оргкомітет з підготовки міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства
ссылка

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх