,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЮЩЕНКО ПРИГРОЗИВ СОЮЗУ БЮТ І ПР РЕФЕРЕНДУМОМ
0
Президент Віктор Ющенко попереджає, що можливий союз БЮТ і Партії регіонів може поставити під загрозу українську демократію і незалежність країни, тому він оголосить референдум у випадку спроб переписати Конституцію.

Про це він заявив в інтерв'ю російській "Независимой газете", повідомляє прес-служба глави держави.

Відповідаючи на запитання щодо можливого об'єднання БЮТ та Партії регіонів, Ющенко підкреслив, що тут насправді йдеться про долю української демократії.

Останні події

Богословська переконана: союз з БЮТ розколе "Регіони"

ГоловКРУ уточнило, де у Єханурова були ковбаса і яйця

Він вкотре застеріг: якщо країна втратить демократію, вона втратить незалежність.

"Я одразу призначу референдум, як тільки ці домовленості відбудуться, якщо буде переписуватися Конституція, якщо будуть маніпулювання з Основним Законом, який формує лад у державі", - заявив глава держави.

Ющенко висловив переконання, що сили, "які, починаючи з 2 вересня 2008 року, не один раз підходили до теми закулісної реформи Конституції і розподілу країни "на двох", найбільше бояться тільки одного: суспільної думки, суспільної позиції".

Президент зауважив, що Україні потрібна нова Конституція, яка чітко розмежувала б повноваження гілок влади, забезпечувала їхню ефективну роботу, давала відповідь на низку викликів, що стоять перед державою.

"Так ми знайдемо відповіді на те, як гармонізувати економіку, на організацію соціального життя, як краще утворювати робочі місця... Ми цю політику ніколи не зреалізуємо, доки не сформулюємо засади розбудови держави через нову Конституцію", – сказав він.

Президент зауважив, що в цьому процесі дуже важливо мати консолідацію, у тому числі і політичних сил у парламенті.

"Надважливо – навколо чого ми об'єднуємося, яких цілей. Якщо ми говоримо про те, що ми об'єднуємося навколо того, щоб принести в Україну демократичну модель розбудови влади, організації відносин між інститутами влади, між центром і регіонами – це треба вітати", - зазначив Ющенко.

"Якщо мова йде про те, що це об'єднання слугує тільки одному – як узурпувати і зафіксувати цю узурпацію на різних полях влади на декілька "п'ятирічок", переконаний, що це є виклик, і не тільки українській демократії", – додав президент.

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх