,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Официальный документ Украине от УЕФА
0
Лист від УЄФА меру Харкова
14.05.2009, 09:15 Харківська міська рада Меру міста Михайлу Добкіну

Шановний мере Добкін!

Вчора у Бухаресті відбулося засідання Виконавчого комітету УЄФА, на якому розглядалися та обговорювалися звіти, подані адміністрацією УЄФА щодо існуючого стану підготовки інфраструктури до фінального турніру чемпіонату Європи УЄФА 2010/2012 з футболу («УЄФА ЄВРО 2012»), який має відбутися у Польщі та Україні з 9 червня по 1 липня 2012 року.

Після ретельного вивчення цих звітів та консультацій з приймаючими асоціаціями, Виконавчий комітет УЄФА відзначив, що у Харкові має бути зроблений великий обсяг роботи, оскільки рівень підготовки стадіону, аеропорту, міського транспорту та розміщення недостатній для того, щоб гарантувати повну та належну відповідність існуючим вимогам до чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012. Тим не менше, враховуючи постійне прагнення та зацікавленість Харкова в успішній організації чемпіонату та досягнутий на сьогоднішній день прогрес, Виконавчий комітет УЄФА вирішив надати адміністрації УЄФА додатковий термін для більш ретельного моніторингу ситуації в Харкові перед тим, як прийняти рішення щодо визначення Харкова офіційним приймаючим містом групових матчів УЄФА ЄВРО 2012. Копія рішення Виконавчого Комітету УЄФА додається для Вашого документообігу.

Оскільки в Харкові залишається велика кількість відкритих питань, пов’язаних зі стадіоном, аеропортом, транспортом та розміщенням для матчів УЄФА ЄВРО 2012, які потребують вирішення, Виконавчий Комітет УЄФА вирішив, що Харків повинен надати додаткові зобов’язання та гарантії до моменту прийняття такого рішення. Нижчевикладені питання були основними, які піднімалися на засіданні Виконавчого комітету УЄФА.

Надзвичайно важливо, щоб Ви вирішили ці питання протягом встановленого терміну. Якщо УЄФА на власний розсуд вирішить, що для належного вирішення цих питань в Харкові були вжиті недостатні кроки, чи якщо виявиться, що в Харкові продовжують виникати організаційні та логістичні проблеми, які загрожують успішному проведенню та організації будь-якого матчу УЄФА ЄВРО 2012, тоді УЄФА не уповноважить Харків на проведення та організацію будь-якого матчу УЄФА ЄВРО 2012. Відповідне рішення Виконавчого комітету УЄФА буде прийнято в грудні 2009 року.

Зверніть увагу, що УЄФА підпише угоду з приймаючим містом лише у випадку визначення Харкова офіційним приймаючим містом групових матчів УЄФА ЄВРО 2012. Це відбудеться не раніше отримання рішення Виконавчого Комітету УЄФА в грудні 2009 року.

1. СТАДІОН

Ряд ключових питань щодо інфраструктури стадіону в Харкові були визначені Адміністрацією УЄФА в звітах Огляду проекту стадіону, копії яких надсилалися Вам раніше. Таким чином, очікується, що органи місцевого самоврядування Харкова нададуть УЄФА не пізніше 31 серпня 2009 року достатні докази того, що більшість проблем, визначених у звітах Огляду проекту стадіону, будуть вирішені з метою прийняття будь-якого потенційного групового матчу УЄФА ЄВРО 2012™ в Харкові.

2. АЕРОПОРТИ

2.1 Фінансування

І органи місцевого самоврядування Харкова, і оператор Харківського аеропорту мають надати не пізніше 31 липня 2009 року письмові гарантії УЄФА, у яких вони підтверджують що отримають, забезпечать та здійснять усе необхідне фінансування для завершення будівництва та/або реконструкції усієї необхідної інфраструктури та споруд у Харківському аеропорті для прийому у м. Харків будь-яких потенційних групових матчів УЄФА ЄВРО 2012.

У зв’язку з пропозицією використовувати допоміжний аеропорт Полтави в якості складової частини при обчисленні пропускної спроможності аеропорту у Харкові УЄФА також вимагає, щоб органи влади цього міста та оператор запропонованого допоміжного аеропорту надали до 31 липня 2009 року такі самі письмові гарантії до УЄФА, у яких вони підтверджують, що отримають, забезпечать та здійснять усе необхідне фінансування для завершення проектів будівництва та/або реконструкції усієї необхідної інфраструктури та споруд у відповідному аеропорту для прийому будь-яких потенційних групових матчів УЄФА ЄВРО 2012.

Якщо будь-яка інша державна або не державна структура задіяна у фінансуванні будівництва та/або реконструкції проектів аеропортів, у такому випадку кожна з цих організацій має надати до УЄФА не пізніше 31 липня 2009 року письмові гарантії, які підтверджують їх участь у проектах та їх зобов’язання щодо фінансування.

2.2 Команда з управління проектами

Органи місцевого самоврядування Харкова разом з оператором Харківського аеропорту мають не пізніше 31 липня 2009 року надати УЄФА письмове підтвердження того, що вони призначили команду з управління проектами, яка володіє необхідними навичками та досвідом для здійснення нагляду за будівництвом та/або реконструкцією Харківського аеропорту в зв’язку з прийомом у Харкові будь-яких групових матчів УЄФА ЄВРО 2012.

2.3 Пропускна спроможність аеропортів

Передбачається, що у дні проведення матчів повітряним транспортом прибуде та відбуде значна кількість вболівальників. Базуючись на наших останніх розрахунках, ми передбачаємо, що пікове навантаження складатиме 25 500 пасажирів за день для групових матчів УЄФА ЄВРО 2012, які проводитимуться у Харкові. Таким чином, органи місцевого самоврядування Харкова разом з оператором аеропорту Харків мають надати УЄФА до 31 жовтня 2009 року конкретні докази того, що інфраструктура та споруди Харківського аеропорту будуть спроможні обслужити повністю усю прогнозовану кількість пасажирів на приліт та відліт для таких матчів.

2.4 Тимчасові термінали

Якщо для проведення у м. Харків будь-яких матчів УЄФА ЄВРО 2012™ у будь-якому з аеропортів буде встановлено та використовуватимуться тимчасові термінали, тоді до 31 жовтня 2009 року необхідно надати до УЄФА деталізовані проекти терміналів, що вони будуть у змозі обслужити повністю усю прогнозовану кількість уболівальників на приліт та відліт, які відвідуватимуть матчі УЄФА ЄВРО 2012™, та усі необхідні гарантії від відповідних органів управління аеропортів та органів влади, відповідальних за те, що розмір, структура та запропонована схема управління такими тимчасовими терміналами відповідає усім місцевим та національним законам і регламентним нормам України.

Крім того, ви повинні надати письмові від гарантії від будь-якої організації, яка бере участь у фінансуванні будівництва цих тимчасових терміналів, де підтверджується їхня участь в проектах та відповідальність за повне покриття відповідних витрат.

2.5 Програма моніторингу аеропортів

Експерти УЄФА продовжуватимуть моніторинг процесу будівництва Харківського аеропорту та допоміжного аеропорту в Полтаві. Очікуємо, що Ви та відповідні оператори аеропортів, разом з командою управління проектом аеропорту, проведете для експертів УЄФА на місці детальну презентацію дизайну та програми робіт відповідно до проектів будівництва і/або реконструкції в цих аеропортах та не пізніше 31 жовтня 2009 року подасте до УЄФА фінальний план проекту.

Експерти УЄФА повинні перевірити остаточну версію плану проекту та підготувати до 30 листопада 2009 року власний звіт для Виконавчому комітету УЄФА щодо статусу підготовки Харківського аеропорту та допоміжного аеропорту в м. Полтава.

Крім того, ми очікуємо, що під час моніторингу ви забезпечите для експертів УЄФА усю необхідну підтримку з боку операторів відповідних аеропортів та команди управління проектом аеропорту, яка відповідно до попередніх домовленостей з експертами УЄФА включатиме в себе подання до УЄФА таблиць з моніторингу прогресу останнього дня кожного кварталу.

2.6 Процедури перевірки на кордоні

Хоча керівництво УЄФА і звертатиметься з цього питання безпосередньо до відповідних державних органів, відповідальних за митний і прикордонний контроль в Україні, ми звертаємо вашу увагу на те, що ми потребуватимемо від влади міста Харків, оператора Харківського аеропорту, операторів допоміжного аеропорту в м. Полтава та будь-яких інших відповідних місцевих органів влади гарантованої співпраці щодо сприяння та полегшення проходження процедур прикордонного контролю для всіх пасажирів на приліт та виліт в цих аеропортах.


3. ТРАНСПОРТ

Все ще необхідно здійснити великий об’єм робіт для розвитку громадського транспорту та впровадження системи управління транспортними потоками (інакше відомий як «план мобільності»). Ви повинні працювати з усіма відповідними національними та місцевими органами влади для того, щоб не пізніше 31 жовтня 2009 року презентувати на розгляд УЄФА фінальний комплексний план мобільності.

План має включати в себе вивчення використання в зв’язку з УЄФА ЄВРО 2012™ автобусів-шатлів для усіх відвідувачів в напрямку до та з Харківського аеропорту, допоміжного аеропорту, стадіону у Харкові, центру Харкова, та усіх маршрутах з та до основних зон інфраструктури розміщення, а також оновлений перелік гарантованих транспортних проектів, інвестицій та проектів підготовки транспортної інфраструктури у місті Харків та навколо нього.4. РОЗМІЩЕННЯ


На сьогодні УЄФА стикнувся зі значними проблемами в процесі ведення переговорів та підписання договорів УЄФА ЄВРО-2012 щодо розміщення у Харкові та довкола міста. Зважаючи на значну нестачу місць для розміщення представників УЄФА нагадуємо Вам, що необхідно забезпечити не менше 2765 кімнат на кожну добу проведення групових матчів УЄФА ЄВРО-2012 (1240 кімнат у п’ятизіркових готелях, 1315 у чотиризіркових готелях та 210 у тризіркових), включно з тими номерами в готелях, завершення будівництва яких заплановано до кінця 2011 року.


Як наслідок, міська влада Харкова та відповідні власники готелів повинні надати до УЄФА не пізніше 31 серпня 2009 року письмові гарантії про те, що будівництво та/або ремонтні роботи відповідних готельних споруд та інфраструктури для розміщення цільових груп УЄФА при проведенні будь-яких потенційних групових матчів УЄФА ЄВРО 2012 ™ у Харкові буде завершено до листопада 2011 року.


Крім того, розцінки на номери в деяких готелях в Харкові та навколо нього є надто високими і не відповідають стандартам доступної інфраструктури та споруд. Тому органи влади міста Харків і відповідні туристичні агентства та органи влади, відповідальні за розвиток туризму у місті Харків, повинні докласти усіх зусиль для забезпечення необхідної підтримки та допомоги з боку різних готелів щодо розміщення цільових груп УЄФА при проведенні у Харкові будь-яких потенційних групових матчів УЄФА ЄВРО 2012™. Зверніть увагу, що всі угоди з готелями, які будуть задіяні в розміщенні цільових груп УЄФА у Харкові повинні бути укладені не пізніше 31 серпня 2009 року, ґрунтуючись на помірному рівні цін та обґрунтованих умовах.


Крім цього, органи місцевого самоврядування Харкова повинні забезпечити можливість розміщення великої кількості вболівальників, що очікується на матчах групового турніру УЄФА ЄВРО 2012™, як в місті, так і навколо нього, та запровадження легкодоступної системи бронювання номерів для вболівальників. Не пізніше 31 жовтня 2009 року міська влада Харкова повинна надати до УЄФА добре обґрунтовані плани виконання вищевказаного.


Ми віримо, що Ви невідкладно звернете Вашу увагу на підняті у цьому листі питання. Ми хотіли б подякувати місту Харків за його незмінну прихильність та відданість справі успішної організації цього заходу, та з нетерпінням чекаємо можливості працювати разом з Вами і Вашими колегами протягом наступних 1122 днів для організації УЄФА ЄВРО 2012™.З повагою,
президент УЄФА Мішель ПлатініОфіційний сайт Федерації футболу України http://www.ffu.org.ua/ukr/euro/3448/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх