,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Міноборони годувало солдат продуктами, майже вдвічі дорожчими, ніж на ринку
0
Українським військовим систематично поставлялися продукти харчування за значно завищеними цінами і без відповідного документального оформлення наданих послуг. У результаті витрати збройних сил на харчування зросли практично вдвічі, пише "Дзеркало тижня".

Так, один з постачальників, ТОВ "Мезон-К", в період дії договорів, укладених з ним Міністерством оборони, надало послуги на загальну суму 36,2 млн. гривень, з яких фактичними витратами не підтверджено 28,7 млн. гривень.

При цьому для організації харчування солдатів у грудні 2008 року ТОВ "Мезон-К" купувало продукти у ПП "ЕПІФІТ" за наступними цінами: яйця - по 18 гривень за десяток, при роздрібній вартості їх у грудні 8,77 гривень, цукор - 7,44 гривень проти 3,89 гривень, сири - 62 гривни за кг проти 40 гривень.

М’ясо птиці купувалося за 30,12 гривень проти 17,24 гривень, рис - 15,6 гривень проти 10 гривень, крупа гречана - 7,8 гривень проти 4,74 гривень, масло - 14,64 гривень проти 9,62 гривень, масло вершкове - 39,84 гривень проти 30,3 гривень, картоплю - 3,24 гривень проти 2,57 гривень.

За даними видання, знайти ПП "ЕПІФІТ" за його юридичною адресою співробітникам СБУ не вдалося.

Внаслідок закупівлі Міністерством оборони продуктів харчування за завищеними цінами витрати бюджету на оплату послуг з харчування військовослужбовців у 2008 році зросли майже удвічі - до 600 млн. гривень.

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх