,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Юлія Тимошенко: Тарифи на природний газ для населення зростати не будуть
0
Уряд не має наміру піднімати тарифи на природний газ для населення. Про це сьогодні Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила на прес-конференції. «На догоду приватним облгазам піднімати ціни на газ для населення Уряд не буде, і я думаю, що НКРЕ також не планує цього робити», - підкреслила глава Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, вітчизняні обласні підприємства з газопостачання і газифікації, в порівнянні з іншими країнами СНД, встановили «непомірно високі тарифи на транспортування і на збут». Саме тому Юлія Тимошенко вважає, що факти невиплат заробітної плати працівникам облгазів свідчать про помилкове рішення щодо їх приватизації ще за президента Леоніда Кучми.

«Сьогодні люди, які працюють у приватних власників, на собі випробовують, що таке приватний бізнес, там де його не мусило б бути, облгази мусили бути в державних монополіях», - зауважила Глава Уряду і додала, що працівники, котрі не доотримують заробітну плату, повинні звертатися до приватних власників облгазів та до прокурорських працівників.

«Я як керівник Уряду, допоможу їм це зробити. Я звернуся листом до Генеральної прокуратури України, щоб вона розібралася, куди приватні облгази направляють гроші, які вони отримують за послуги з постачання, транспортування природного газу, і чому вони людям, які у них працюють, не виплачують заробітної плати», - підкреслила Юлія Тимошенко.

Прем’єр-міністр нагадала, що Уряд проводить ретельну роботу з повернення локальних газових мереж, які на сьогодні знаходяться в оренді у приватних облгазів, НАК «Нафтогаз України». За словами Юлії Тимошенко, на основі цих мереж будуть створені постачальні організації. «І якщо працівники захочуть перейти в державні структури, то вони будуть отримувати нормальну заробітну плату, а не ті крихти, які їм кидають приватні власники», - підкреслила Юлія Тимошенко.

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх