,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Медведчуку радять святкувати День перемоги із нацистською свастикою?
0
ВО "Свобода" заявляє, що "5 травня 2009 року експертний центр "Правова держава" серед засобів масової інформації поширив "правовий" висновок, згідно якого святкування 9 травня з радянськими символами прямо передбачене чинним законодавством". Всеукраїнське об‘єднання "Свобода" вважає, що такі заяви покликані нав‘язати антидержавницьке бачення нашої історії на тлі правового нігілізму "експертів" різного штибу. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ВО "Свобода".

"До 9 травня такий собі Незалежний український центр правових ініціатив і експертиз "Правова держава" на чолі з одіозним Віктором Медведчуком розповсюдив правовий висновок обсягом три сторінки. Квінтесенція цього, з дозволу сказати, висновку полягає у тому, що під обтічним формулюванням "Символіка років Великої Вітчизняної війни" слід розуміти саме радянську символіку. Таким чином, діюче законодавство прямо передбачає використання радянської символіки при святкуванні Перемоги у Великій Вітчизняній війні", - повідомляють у прес-службі.

Як стверджують "свободівці", насправді жодний нормативно-правовий акт не тлумачить поняття "Символіка років ВВВ". В історичному контексті до неї можна зарахувати і радянські "серпи-молоти", і нацистську свастику, і італійську фасцію, і символи країн-альянтів тощо. Але найголовніше, що під це визначення підпадають власне українські символи, як-то червоно-чорні стяги Української Повстанської Армії. І саме вони (а не червоні прапори та "георгіївські" стрічки) мають майоріти вулицями українських міст у День перемоги над нацистською Німеччиною (8 травня).

Харківська "Свобода" заявляє: "Кремлівський представник та один із "найвизначніших" адміністраторів антиукраїнського режиму Леоніда Кучми не має жодного морального права говорити про будь-які символи української історії. А підконтрольні особам типу Медведчука численні експертні центри (що існують лише на папері) тільки паплюжать минуле українців на замовлення своїх закордонних керманичів".

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх