,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Свобода» зробила ворогом завідувачку одного з дитсадків у Львові, яка відмовилася від наліпок на захист української мови
-1
«Свобода» зробила ворогом завідувачку одного з дитсадків у Львові, яка відмовилася від наліпок на захист української мови


Львівська міська організація «Свобода» вимагає створити комісію і провести службове розслідування відносно поведінки завідувача дитсадка №163 на вул. Симоненка,16. Причиною такого звернення стало те, що завідувач дитячого закладу у «вкрай брутальній формі відмовилася прийняти від «Свободи» тематичну продукцію «Говорімо правильно і красиво». Про це під час сесії Львівської міськради повідомив депутат, голова ЛМР ВО «Свобода» Іван Гринда.

За словами «свободівців», вони розповсюджували плакати та наліпки «Говорімо правильно і красиво» по всіх львівських дитсадках. І всюди таку акцію сприймали позитивно, окрім однієї дитячої установи.

Як розповів Іван Гринда, завідувач дитсадка №163 Оксенчук Надія Володимирівна відмовилася взяти плакати для дітей, незважаючи на лист депутата та начальника управління освіти Львівської міськради.

«Свободівець» розповів, що зазначена акція носила виключно просвітницький характер на захист української мови. Депутат вимагає також, щоб комісія розглянула питання доцільності перебування завідувача дитсадка на займаній посаді.

Справка
Частина друга ст. 17 ЗУ "Про рекламу" з а б о р о н я є рекламу у дошкільних закладах і школах.
Якщо назва партії була на цій друкованій продукції, то завідувач правомірно відмовила представникам "Свободи".

Якщо акція мае просвітницкий характер то вона мае бути добровільна, тобто хочу беру не хочу не беру.А від всіх дій і висловлювань "діячів" свободи дуже сильно тхне нацизмом.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх