,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Флот у підсумку — злодійський
  • 1 февраля 2009 |
  • 14:02 |
  • нах... |
  • Просмотров: 30344
  • |
  • Комментарии: 36
  • |
0
Минулого року російські моряки у Севастополі ґвалтували, грабували та загалом учинили 521 правопорушення

Чи то невпинне наближення часу, коли Чорноморський флот Росії муситиме залишити гостинні бухти українського Севастополя, чи то імперська ейфорія від безкарної агресії на Грузію зробили російських моряків у Севастополі ще нахабнішими, а відтак — кримінальнішими, ніж у попередні роки. Це констатує суха правоохоронна статистика: останнім часом почастішали випадки порушень моряками ЧФ РФ законодавства України та двосторонніх угод. За минулий рік вони здійснили 521 правопорушення й 16 злочинів, серед яких такі тяжкі — зґвалтування, завдавання важких тілесних ушкоджень та пограбування.

Раніше управління МВС у Се­вастополі повідомляло про випадки агресивної поведінки російських моряків. Так, 29 серпня 2008 року затримано за кримінальний злочин трьох військовослужбовців ЧФ РФ, які «безпричинно, з хуліганських мотивів» побили місцевого жителя в районі Малахового Кургану. Подібне сталося також під Новий рік: 26 грудня військовий разом із друзями побили кількох громадян біля Бухти Омега. Багато російських «чорноморців» забувають, що вони в гостях, і поводяться, як удома, відтак порушують вимоги щодо перебування іноземних громадян на території України. За 2008 рік у таких справах притягнули до відповідальності 23 військовослужбовців ЧФ РФ.

Міністерство закордонних справ України також скаржиться на те, що для кораблів і сил ЧФ РФ український державний кордон ніби не існує, війська на бронетехніці на власний розсуд рухаються Кримом, а, крім того, базовані в Україні російські сили брали участь в агресії проти суверенної Грузії. «Ми, звичайно, розуміємо ситуацію, яка пов’язана з правовим нігілізмом окремих військовослужбовців ЧФ РФ, водночас ми не можемо зрозуміти і прийняти свідоме порушення і свідоме ігнорування вимог законодавства України й підписаних двосторонніх угод самим керівництвом Чорноморського флоту і Чорноморським флотом у цілому», — наголошує директор Першого територіального департаменту МЗС Леонід Осаволюк. За його словами, з 1 вересня минулого року по 24 січня 2009–го зі 137 повідомлень про перетин державного кордону, які надсилали кораблі ЧФ, 78 повідомлень надіслані з порушенням законодавства України. У 17 випадках екіпажі кораблів ЧФ взагалі відмовлялись від проходження прикордонного контролю під час перетину державного кордону України. «Тобто понад 50% порушень здійснює Чорноморський флот Росії при перетині державного кордону України, — сказав пан Осаволюк. — Це не їхня ініціатива, вони просто виконують ті вказівки, які отримують від свого керівництва».

Олег СНІГУР

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх