,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Президент Украины выразил благодарность Президенту России Дмитрию Медведеву за эвакуацию мирных граждан из сектора Газа
0
Президент України Віктор Ющенко надіслав листа Президенту Росії Дмитру Медведєву, в якому висловив вдячність за евакуацію мирних громадян, захоплених збройними діями в секторі Газа. Серед евакуйованих літаками МНС Росії були також громадяни України.

«Сьогодні, коли наші співвітчизники вже вивезені з сектору Газа і перебувають у безпеці на рідній землі, хотів би висловити щиру вдячність Вам та Уряду Російської Федерації за успішно підготовлену і проведену операцію з евакуації громадян України. Це є справжнім проявом традиційних дружніх відносин між нашими народами», - йдеться у листі Глави української держави.

Довідково: 45 українських громадян (12 дорослих та 33 дитини) о 02 годині 03 січня ц.р. вилетіли двома літаками МНС Росії з Йорданії та близько 07 години прибули до Москви.

В аеропорту «Домодедово» (м. Москва) співвітчизників зустріли представники Посольства України в Російській Федерації. Евакуйованим було надане сприяння у безперешкодному проходженні паспортного і митного контролю, розміщенні в готелі та забезпеченні харчуванням. Посольством були також придбані квитки для переїзду українських громадян залізницею до місць проживання в Україні.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх