,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Судді Львівського апеляційного адміністративного суду стали на захист Зварича
0
в продолжении Львовский судья "наколядовал" на два миллиона долларов.

Судді Львівського апеляційного адміністративного суду стали на захист Зварича


Судді Львівського апеляційного адміністративного суду скерували звернення до Президента України, Верховної ради України, прем’єр-міністра України, голови Верховного суду України, Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, Голови Верховного Суду України, Голови Вищого адміністративного суду України, Ради суддів України, Ради адміністративних судів України з вимогою захистити їх перед свавіллям працівників правоохоронних органів, які грубо порушують вимоги закону та прав людини і громадянина, дискредитують суддів і судову владу загалом в очах громадськості та намагаються утвердити в суспільстві думку про масову корупцію в середовищі суддів.

Про це повідомили у Львівському апеляційному адміністративному суді.

Звернення подаємо повнотекстово:

"Колектив Львівського апеляційного адміністративного суду висловлює глибоке занепокоєння та стурбованість з приводу надзвичайної події, яка мала місце 3 грудня 2008 року в приміщенні Львівського апеляційного адміністративного суду.

Приблизно об 11 годині 3 грудня 2008 року у приміщення вказаного суду по вул. Стецька, 13 у Львові увірвалися озброєні люди у масках, які без будь-яких пояснень заблокували приміщення, заборонили суддям покидати приміщення і провели обшуки у робочих кабінетах суду. Дії працівників Генеральної прокуратури та СБУ відбувалися з грубим порушенням вимог діючого законодавства, порушенням законних прав громадянина та судді, застосування фізичного та психологічного тиску.

Статтею 13 Закону України "Про статус суддів" передбачено, що недоторканність судді поширюється на його житло, службове приміщення, транспорт і засоби зв’язку, кореспонденцію, належне йому майно і документи. Проникнення в житло чи службове приміщення судді, в його особистий чи службовий транспорт, проведення там огляду, обшуку чи виїмки, прослуховування його телефонних розмов, особистий обшук судді, а також виїмка його кореспонденції, речей і документів можуть провадитись тільки за вмотивованим рішенням суду. Не зважаючи на вимоги цього закону, працівники ГПУ, Служби безпеки України та спецпідрозділів незаконно і насильно утримували голову суду Ігоря Степановича Зварича у його кабінеті протягом десяти годин і не допустили до голови суду адвокатів. Аналогічні дії мали місце і стосовно інших суддів Львівського апеляційного адміністративного суду.

Представники Генеральної прокуратури обґрунтовували свої дії незаконними, з правової точки зору, постановами судді Шевченківського районного суду міста Львова, який, згідно з вимогами КПК України щодо територіальної підсудності, не мав права вирішувати питання про надання дозволу на обшук службових приміщень суду, особистий обшук суддів та обшук їх помешкань за поданням слідчого Генеральної прокуратури України. Працівники Служби безпеки України провели масові безпідставні та безрезультатні обшуки кабінетів та помешкань суддів Львівського апеляційного адміністративного суду, а також їх особисті обшуки, що є грубим порушенням вимог Конституції України, Закону України, Закону "Про статус суддів", Кримінально-процесуального кодексу України.

Вказаними незаконними діями працівників правоохоронних органів було принижено честь і гідність суддів Львівського апеляційного адміністративного суду, підірвано авторитет судової влади в очах пересічних громадян, необізнаних з юридичними тонкощами проведення слідчих дій.

Наполегливо вимагаємо захистити нас перед свавіллям працівників правоохоронних органів, які під прикриттям Генеральної прокуратури України грубо порушують вимоги закону та прав людини і громадянина, дискредитують суддів і судову владу загалом в очах громадськості та намагаються утвердити в суспільстві думку про масову корупцію в середовищі суддів".

10-12-2008 15:49

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх