,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Нарада регіональних представників націоналістичних організацій
  • 17 ноября 2008 |
  • 23:11 |
  • нах... |
  • Просмотров: 27395
  • |
  • Комментарии: 16
  • |
0

15 листопада 2008 року в Івано-Франківську відбулася чергова (за словами учасників - вже шоста) нарада регіональних представників націоналістичних організацій Західної України.

Участь у ній взяли керівники трьох галицьких обласних організацій КУН-у, голова Братства ОУН-УПА Карпатського краю та представники Івано-франківських обласних організацій УНА-УНСО, Української партії, філії Центру національного відродження і деяких районних організацій КУН.

Як спостерігачі на запрошення організаторів на нараду прибули представники Всеукраїнського об'єднання "Свобода" - заступник голови партії, голова Івано-Франківської обласної організації Олександр Сич, заступник голови партії, голова Волинської обласної організації Анатолій Вітів та голова Секретаріату Олексій Кайда.

Обговорюючи аналіз суспільно-політичної ситуації в державі, який запропонував голова Івано-Франківської обласної організації КУН Богдан Борович, учасники наради наголошували на значній активізації ВО "Свобода" та на посиленні ролі цієї партії в українському суспільстві. Зауважували, що посилення "Свободи" відбувається на тлі загального ослаблення націоналістичного руху в Україні.

В обговоренні взяв участь Анатолій Вітів. Він, зокрема, сказав, що в переліку політичних проектів "регіоналів", "нашоукраїнців", "самооборонців", "литвинівців", які шляхом соціального популізму вводять в оману українських виборців, чомусь відсутня БЮТ. Організатори наради погодилися із аргументами волинського "свободівця" та пообіцяли внести відповідні корективи до свого документу.

Констатувавши глибоку політичну та економічну кризу в державі, західноукраїнські націоналісти закликали Президента України запровадити в державі надзвичайний стан.


На пропозицію голови Івано-Франківської філії Центру національного відродження Богдана Юращука, учасники зібрання запропонували центральним керівним органам своїх партій і громадських організацій розглянути пропозицію щодо проведення наприкінці січня 2009 р. Форуму націоналістичних сил України та організувати спільне відзначення 80-ї річниці з дня створення ОУН.

Скориставшись правом гостя, "свободівці" запропонували під час підготовки до Форуму націоналістичних сил України взяти за основу концепцію наступності. Зокрема, Олександр Сич подав пропозицію, щоби в разі реалізації ідеї Форуму, його потенційні організатори відштовхнулися від так званої "Угоди чотирьох", яку в 2004 році підписали ОУН-бандерівська, ОУН-мельниківська, КУН та ВО "Свобода" і яку порушено вже під час підготовки до парламентських виборів 2006 р.

Слід нагадати, що тоді, під час організації громадсько-політичного об'єднання "Національний вибір", яке з часом мало перетворитись на націоналістичний передвиборчий блок, до нього, за наполяганням представників КУН, не запрошено ВО "Свобода" .

Регламентуючи свою діяльність, нарада як основу ухвалила проект "Положення про координаційну раду націоналістичних сил західного регіону" та визначила дату і місце наступного засідання.

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх