,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Луценко з СІЗО пожартував над Путіним
-9
З урхуанням температурного режиму скоро Володимиру Путіну доведеться качати в Україну сибірський мороз, а лише потім газ.

Про це заявив екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, повідомляє "Народна самооборона".

"А якщо серйозно, то переговори по газу вважаю вкрай важливими. Фактично мова йде про питання газової безпеки України", - сказав він.

На думку екс-міністра, проблема української влади не тільки в неготовності на рівних говорити з Кремлем. "Авансова здача Севастополя - яскравий приклад доброти людини, яка вважає себе "другом Москви", - вважає він.

"Набагато серйозніша проблема - бажання української сторони не просто вирішити питання забезпечення країни газом, але і вирішити шкурне питання придворного олігархату, включаючи сімейний", - зазначив Луценко.

"Саме ця бізнес-мета робить позицію української сторони настільки вразливою. Саме тому все залежить не стільки від ціни газу або транзиту, а від пропорцій дерибану ГТС", - додав він.

"Цим вміло й уїдливо користується Кремль, виграючи короткострокову (вибори в РФ) і довгострокову (економічний контроль над українською ГТС) цілі", - підсумував Юрій Луценко bellow
СМЕРТЬ УКРАИНЕ!!!!!!!!!!!!!СЛАВА РАСЕЕ!!!!!!!
Отредактировал jhead (17 января 2012)

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх