,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Гороскоп
0
Овен:
Гороскоп

Ви майже припизили до своєї цілі, залишилось тільки в’їбати з ноги в двері, зайти і взяти що заслужили.
Тілець:
Гороскоп

Башка забита різними ідеями, серед яких є відверта хуйня, і якщо не зможете цю хуйню відсіяти, тоді і всьому розумному настане піздєц.
Близнюки:
Гороскоп

У вас не проблеми, а йобане гімно яке не заслуговує уваги, тому не виносьте самі собі мозок, а радійте що у вас піздатіше ніж у сусіда.
Рак:
Гороскоп

Можете захуярити скандал з домашніми, бо не роз’їбалися з тим, хто що має робити. Замість того щоб зайобувати інших, краще влаштуйте переговори.
Лев:
Гороскоп

Енергетика буде хуярити з вас як з новорічної лямпи, але хуй це вам допоможе, поки не почнете піздувати альтернативним, сука, непопулярним шляхом.
Діва:
Гороскоп

Зранку проведіть автотренінг, на предмет – що вам все по хуй. Побачите як ахуїтєльно почне житись.
Терези:
Гороскоп

Якщо є бажання проїбати за один день все нажите непосильною працею, тоді починайте щось хуєвертити з фінансами. Якщо такого бажання не має, краще зйобуйтесь подалі від грошей, і на сьогодні забудьте про них на хуй.
Скорпіон:
Гороскоп

Щось ви дохуя запрацювались, і ще змушуєте людей вислуховувати ваші висери про лінь і працю що перетворила абіз’яну, нерозуміючі що це не вони маються хуйньою, а ви самі хурчите як йобнутий ішак без перерви і вихідних.
Стрілець:
Гороскоп

Є ймовірність що проснетесь і почнете чухати баняк на тему, «а з якого хуя я так поступив»? Сильно не переймайтесь, похмеліться і все буде заїбісь.
Козеріг:
Гороскоп

Знайдіть якогось баламута - юриста, і він вам скаже, що ні хуя не можна будувати на припущеннях. Якщо є якісь сумніви, або мало інформації, тоді з якого засобу вам шукати в пизді шкварок?
Водолій:
Гороскоп

Що вам сьогодні допоможе, так це ваша легенько-припізджена голова. Спам’ятайте, що вона дана не для того щоб цвяхи в стіну нею захуячувати, а для генерації розумових процесів. Тому думайте, і в’ябуйте.
Риби:
Гороскоп

Якщо бачите що навколо твориться якесь мудозвонство, сміливо суньте хуй в усі ті справи. Зараз лише стадія початку, яку можете контролювати і направляти в заєбатільське для вас русло.

My Webpage
Отредактировал irenasem (10 сентября 2011)

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх