,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Сенсація: у Львові викрили гондураського розвідника з російським громадянством, що шпигував за підготовкою до Євро-2012.
  • 27 мая 2009 |
  • 10:05 |
  • Olmir |
  • Просмотров: 26802
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
0
З приходом до СБУ видатного спеціаліста з антишпигунських операцій Валерія Хорошковського, українські контррозвідники нарешті облишили політичні забавки й зайнялися безпосередньою своєю роботою – гонитвою за шпигунами. Результати не змусили себе чекати. Вчора, як стало відомо пресі з джерел у Службі безпеки, в селі Сокільники під Львовом було затримано резидента гондураської розвідки з російським громадянством дона Педро-а-Хуліо Кабаньєса-Іванова, котрий прибув до українського П’ємонту нелегально й намагався створити в Сокільниках, а відтак і у Львові, агентурну мережу.

За легендою, Педро-а-Хуліо прибув в якості приватного підприємця, відкрив на автобані «Сокільники-Львів» на гроші антарктичної наркомафії шинок «Щоб вас і нас не турбував, мля, Гондурас!», котрий і використовував в якості каналу зв’язку з Москвою та Тегусігальпою.

З-посеред усілякої інформації резидент повинен був збирати дані щодо підготовки Львова до Євро-2012.

За оперативними даними, зловорожому шпигунові вдалось завербувати як мінімум двох щирих українців. Це добродій з львівського Сихова пан Омелько Хряк та депутат парламенту Валерій Коновалюк. Перший цілими днями сидів у шинку дона Педро, хиляв ром «Флор де канья» й ремигав пескадо-фріто-кон-тахадас за рахунок закладу й після третьої агітував кожного відвідувача: «Карамба, прошу пана! І навіщо нам отой футбол?» Другий під час візиту в Україну Мішеля Платіні вручив тому листа з проханням вилучити Львів зі списку міст – претендентів на проведення Євро-2012.

Представники української влади стверджують, що Педро-а-Хуліо Кабаньєс-Іванов створював реальну загрозу обороноздатності й безпеці нашої держави.

Як відомо, Україна й Росія ведуть тривалу суперечку – хто з них більший гондурас. Москва присвоює пальму першості собі і в якості аргументу висуває усталену ідіому «Краще калимити в Гондурасі, аніж гондурасити на Колимі!» Українська влада робить все можливе, щоби доказати всенькому світові: вислів «Повний Гондурас!» – це про нас.

В зв’язку з цим в умах кремлівських майстрів провокації визрів хитрий план щодо штучної уступки ініціативи. Вступивши в сепаратний зговір з гондураською розвідкою й заславши в львівські Сокільники пана дона Педро-а-Хуліо, вони намагалися переконати світову й євроспільноту, що за всіма характеристиками розвою держави взагалі і щодо підготовки до Євро-2012 зокрема Україна таки-так – більш гондурасиста, аніж Російська Федерація. А тому Гондурас як країна має право висувати територіальні претензії на західну частину України. Східна, звісно, відходить до Росії. Євро-2012 проводиться в столиці Гондурасу Тегусігальпі.

Як сказав Христофор Колумб, коли під час останньої, четвертої подорожі в Новий Світ в 1502 році його кораблеві вдалося вціліти після шаленої бурі, «Gracias a Dios que hemos salido de estas honduras» (дякую Богові, що нам вдалося вибратися з цих глибин). Дякуючи Богові й СБУ, Україна вціліла й після глибин гондурасько-російської авантюри.

Що? «Шо за брєд?», кажете? Так, це «брєд». А це тоді що?

«В Сочи разоблачен грузинский разведчик с украинским гражданством, шпионивший за подготовкой Олимпиады.

Российские спецслужбы пресекли в Сочи деятельность сотрудника грузинской разведки, прибывшего в Россию нелегально и пытавшегося создать агентурную сеть. Об этом сообщает во вторник РИА «Новости» со ссылкой на источник в ФСБ. В числе прочей информации он должен был добывать данные о подготовке к зимней Олимпиаде, которая пройдет в Сочи в 2014 году.

Согласно данным, шпион по имени Мамука Майсурадзе прибыл в Сочи в середине 2007 года как гражданин Украины и в соответствии с разработанной легендой занялся частным предпринимательством. (…) В 2008 году (…) Майсурадзе (…) открыл в Сочи интернет-кафе, которое использовал в качестве канала связи с курирующими его работу высокопоставленными сотрудниками иностранной спецслужбы. В этой связи российские власти приняли решение о нежелательности пребывания Майсурадзе на территории РФ, поскольку он создавал реальную угрозу обороноспособности и безопасности государства, добавляет «Интерфакс». (…) Напомним, в сентябре прошлого года депутат грузинского парламента, член комитета по внешним связям Коба Хабази заявил, что Грузия должна предъявить России территориальные претензии на Сочи».

…В Росії донині вірять, що перший міністр оборони США Джеймс Форрестол, знаходячись на лікуванні в божевільні, вистрибнув з вікна з криком «Росіяни йдуть!»

Незважаючи на те, що при самогубстві екс-міністра присутніх, свідків, понятих, репортерів і навіть власкора ТАРС і газети «Правда» Валентина Зоріна не було. І тіло вибувшого з глузду нещасного дідуся знайшли аж за кілька годин. А легенда, бачите, живе.

Та що там легенда! Божевільні шукачі «образу врага» – також.
ссылка

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх