,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


БЮТівець в перуці з'явився на "Однокласниках"
  • 8 ноября 2008 |
  • 00:11 |
  • Batman |
  • Просмотров: 85106
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
0
БЮТівець в перуці з'явився на "Однокласниках"

37-річний народний депутат від БЮТ Олександр Сочка має сильні залисини. Два тижні тому він сфотографувався у перуці і розмістив це фото в інтернеті. Тепер під час спілкування з ним інші політики чи дівчата-журналістки бачать у нього густе темнокоричневе волосся. Завдяки перуці "бютівець" виглядає майже на десять років молодшим.

Сочка зареєстрований на інтернет-сайті "Однокласники". Під новим фото його знайомі почали залишати такі коментарі: "Сашуля, наступна буде коса?", "Сашенька, це криза так вплинула?", "Не впізнала... будеш багатим", "Нова телевізійна реклама шампуню Хербал Ессенсес".

За вдалі фото на сайті можна ставили оцінки. Від "1" до "5+". Сочка у перуці зібрав лише "5" і "5+". Щоб поставити "5+" треба заплатити $4. Сочка отримав таких три.

"ГПУ" запитала Сочку про причини, через які змінив імідж. Спочатку нардеп віджартовується. Але згодом пояснює, що остерігається, бо журналісти можуть написати про перуку і використати це проти нього. Зазначає, що для спілкування з товаришами доводиться проводити в інтернеті чимало часу.

- Цим ресурсом довго користуються мої друзі і вони настільки захоплено про це розповідали, - каже він. - Я тривалий час не піддавався, але все ж вирішив зареєструватися. Це гарний сайт для збереження стосунків.
БЮТівець в перуці з'явився на "Однокласниках"


Про фото говорить, що воно справжнє.

- Я повернувся до своєї колишньої зачіски, сфотографувався і повернув її назад, - жартує про перуку. - Багато моїх знайомих, які побачили це фото, зайвий раз згадали, що зі мною можна поспілкуватися.

Народним депутатом Олександр Сочка став у червні цього року. До того він очолював прес-службу БЮТу і був прес-секретарем Юлії Тимошенко. За освітою він журналіст. З 1988 по 1993 рік навчався у Львівському національному університеті ім. І.Франка. Працював журналістом в закарпатських газетах "Срібна Земля" та "Фест ".

На сайті "Однокласники" знаходять знайомих по всьому світу, розміщують особисті фотографії, пишуть про себе, вступають у групи за інтересами і спілкуються. Сочка є членом груп під назвами "студенти-журналісти", "однокурсники журналісти", "звуки музики" і "пристрасть та романтика".

У друзі до Сочки записалися колишній депутат-перебіжчик із БЮТу до "Регіонів" Олександр Ковтуненко та ще один колишній прес-секретар Тимошенко, нардеп-"бютівець" Олександр Чепинога. А ще - журналісти та працівники прес-служби уряду.

"Однокласниками" також користуються нардеп із "Народної самооборони" Олесь Доній, голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко та його син - нардеп-"бютівець" Андрій, нардеп з БЮТ Євген Суслов та лідер Християнсько-демократичної партії Володимир Стретович.

Оксана ПЕРЕВОЗНА


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх