,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Рівень секретності "18"
-4
18 історій, що сталися на території України під час другої світової війни і проходили в радянських відомствах під грифом" цілком таємно ". 18 страшних фактів, що мають документальне підтвердження та свідчення очевидців. Абсолютно різні, але об'єднані одним: це події, які допомагають зрозуміти - якою ж війна була дійсності: більш трагічною і менш романтичною, ніж нам малюють підручники. Спроба не тільки розповісти історії, але показати обсяг існуючої брехні. Не було "віроломного нападу німців на мирний СРСР". Фашисти напали на готову до війни країну, але з-за очевидних промахів, злочинних помилок командування, нелогічних рішень і військових прорахунків, люди гинули в безпрограшних на перший погляд ситуаціях.


Частина 1. Дніпровський десант 1943 року - фантастичний подвиг радянських солдатів і масштабна військова помилка командування.
Частина 2.Масове вбивство людей бійцями НКВС у тюрмі на Лонського у Львові.Частина 3.Київський укріплений район - приречені на смерть.Частина 4.Підрив 27 інкерманських штолень разом зі 10 000 тон боєприпасів військами НКВС.Частина 5.Польові військомати 1943 року - чорносвиточники без артпідготовки, без обмундирування і без зброї.Частина 6.Найбільший міф перемоги червоної армії - визволення Києва, бої під Букрином 1-2 листопада 1943 року - найбільш бездарна воєнна операція.Частина 7.Керченська десатна операція 1 січня 1942 року - крупна безглузда кровопролитна операція.Частина 8.Потоплення теплоходу "Армения" - найбільш трагічна загибель людей на воді, що затьмарює "Титаніка" - до 10 000 загиблих осіб.Частина 9.Рутченкове поле. Розстріл підлітків і поранених радянськими військами у Донецьку у червні 1941 року.Частина 10.Військова помилка оборони Севастополя. Безглузда евакуація боєприпасів із оточеного міста.Частина 11. Найбільша танкова битва під Дубно на початку війни 1941 року стала найбільшою поразкою СРСР через відсутність палива і радіозв'язку.Частина 12.Оточення та знищення Південно-Західного фронту радянської армії - найбільше фіаско у світовій воєнній історії.Частина 13.Підрив Хрещатика силами НКВС разом з мешканцями.Частина 14.Втеча усього військового командування з Севастополя.Частина 15.Пекло у Севастополі.Частина 16.Події в Одесі 1941 року. Кладовище санітарних машин разом з пораненими.Частина 17.Знищення ДніпроГЕС радянськми військами 18 серпня 1941 року. Ланцюгова реакція затоплення прилеглих територій з військами і цивільними.Частина 18.Знищення 2,5 мільйонів інвалідів ВВВ радянськими спецслужбами після війни.
-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх